Kristen Doute mendon se Jesse Lally është 'absolutisht i çmendur'

Klea

Kristen Doute mendon se Jesse Lally është 'absolutisht i çmendur'

Unë nuk mendoj se dikush mund të më kishte përgatitur për shfaqjen absolute sh*t që është The Valley. Dhe dua ta them këtë në çdo mënyrë të mirë të mundshme. Ky serial është plot dramë, kaos dhe konfuzion. Kasti i ish-yjeve të Vanderpump Rules që jetojnë jetën me të dashurit dhe partnerët e tyre, u kanë dhënë vëzhguesve shtatë episode trazirash pa pushim, dhe unë po jetoj.

Megjithatë, për habinë time, nuk është Jax Taylor ai që po shkakton më shumë telashe. Është Kristen Doute duke shkuar në atë me ish-shoqet e saj, Isai dhe Michelle Lally.

Ish-çifti po luftonte me thashethemet e përhapura nga Kristen se ata ishin mashtrues, kishin partnerë të fshehtë romantikë dhe madje ishin “racist dhe republikan”. Disa episode më parë, Xhesi u akuzua në Kristen në korridorin e një ndërtese pasi i dashuri i saj, Luke Broderick, bëri një koment të dyshimtë për gruan e Jesse, Michelle. Në një intervistë të re, Kristen diskutoi momentin dhe thirri Jesse-në për përpjekjen për të krijuar një moment.

Kristen mendon se Jesse vepron si Jax nga Sezoni 1 i Pump Rules

Xhesi vrapoi nëpër korridor për të vënë duart mbi Lukën dhe Kristen nuk ishte hera e parë që e pamë të sillej si budalla. Ai ka treguar ngjyrat e tij të vërteta gjatë gjithë serialit. Ai u tha se përplasi grushtin e tij në tavolinë si një fëmijë, u tha kolegëve të tij të “mbytinin gojën” ndërsa ata po flisnin dhe kërcënoi Kristen dhe Lukën në më shumë se një rast.

A habitet dikush që gruaja e tij e la në pluhur? Une nuk jam.

Kur Kristen diskutoi momentin kur Jesse u largua nga dorezat në një intervistë podcast, ajo tha se një pjesë e saj ndihej sikur Jesse është “absolutisht i çmendur”.

“Dhe një pjesë e imja u ndje sikur ishte Jax, sezoni 1, me pulovrën e thurura të trashë në parking. Ka shumë producentë përreth që do ta ndalojnë atë. Pra, ai thotë: 'Unë do të të marr ty.' Më ktheu përsëri në atë parking në Vegas.”

Dhe nuk mund të pajtohesha më shumë. Xhesi nuk do të thyente një rrush në një përleshje frutash në oborrin e shtëpisë së zotit Welch. Pra, ndalo të sillesh ashtu, mik.

Lugina vazhdon të martën në orën 9/8c.