Kristen Doute këshilloi aktorët e Luginës të jenë 'autentikë'

Klea

Kristen Doute këshilloi aktorët e Luginës të jenë 'autentikë'

Kristen Doute e ka gjetur gjithmonë të natyrshme të qenit në televizionin e realitetit. Kështu, kur Jax Taylor dhe Brittany Cartwright e thirrën për të filmuar serialin më të ri të Bravo, Luginanuk ishte një mundësi që ajo mund ta kalonte lehtësisht.

Përveç alumeve të saj të mëparshme Vanderpump Rules, Kristen i bashkohet në The Valley disa nga miqtë e saj të rinj, duke përfshirë Zack Wickham, Nia Booko dhe Michelle Lally. Dhe pavarësisht se është sezoni i tyre i parë, ata po e sjellin atë. Gjatë bisedës së saj me OK! Revista, Kristen shpjegoi se si u dha disa prej miqve të saj disa këshilla përpara se të fillonin xhirimet. “E vetmja këshillë që u dhashë ishte të ishin autentikë. Jini në mënyrë autentike vetvetja sepse kjo është gjithashtu diçka që kam mësuar që kur kemi bërë rregullat e Vanderpump, “tha ajo. “Por jo të gjithë e morën këshillën.”

“[If you] ndryshoni veten për njerëzit përreth jush, atëherë ata njerëz mund të mos jenë për ju. Gjeni fisin tuaj, duajini fort,” shtoi ajo. “Do të tërhiqeni drejt njerëzve që supozohet të jenë në jetën tuaj dhe që kanë të njëjtin mendim. Doja t'u kujtoja miqve të mi që po shkonin në një reality show për herë të parë, sepse ndonjëherë mund të jetë shumë nervoz.”

Çfarë po ndodh me Kristen në The Valley?

Në rast se nuk e keni mbajtur hapin me Kristen në këtë shfaqje, ne ju kemi mbuluar!

Ajo ka qenë në një ishull e vetme që nga Episodi 3, kur grupi zbuloi se ajo përhapi një thashetheme për Michelle, duke thënë se ajo ishte një “raciste dhe një republikane”. Që atëherë, asaj i është dashur të mbështetet shumë tek i dashuri i saj, Luke Broderick, për ta kaluar atë.

Dhe duke folur për këtë, Luka nuk është në vendin më të mirë me kastin. Jax nuk ndjehet vërtet me të, dhe disa nga djemtë e tjerë në thelb e kanë quajtur atë si njeriu i çuditshëm. Por pavarësisht nga të gjitha, ata kanë njëri-tjetrin.

Historia më e madhe e çiftit, megjithatë, sillet rreth dëshirës së tyre për të pasur një fëmijë. “E vetmja gjë që mendoj se është trupi im,” i tha Kristen Luke gjatë një episodi të mëparshëm. “Nuk mund të trokas si çdo ditë të javës dhe ndihem sikur mund të jetë vërtet e vështirë.”

“Nuk dua të vazhdoj të flas për këtë apo të mendoj për të apo ta them me zë të lartë sepse ndihem sikur po e nxjerr atë në univers”, tha ajo. “Thjesht po përpiqem të mos i bëj vetes gjithë këtë stres dhe presion.”

Lugina vazhdon të martën në orën 9/8c.