Kristen Doute është '40 dhe lulëzon' pas pushimit nga qendra e vëmendjes

Klea

Kristen Doute është ’40 dhe lulëzon’ pas pushimit nga qendra e vëmendjes

Kristen Doute la Vanderpump Rules në kohën më të papërshtatshme. Ishte viti 2020 dhe bota po tërhiqej nga pandemia. Humbja e punës së saj ditore nuk mund të ishte e lehtë për të.

Por tani, tre vjet më vonë, dhe me një shkëputje nga TV realiteti, Kristen vlerëson atë ngjarje sizmike në jetën e saj për vendosjen e fokusit të saj drejt.

Sigurisht, të qenit jashtë errësirës për të komentuar lidhjen e Tom Sandoval me Rachel Leviss është padyshim një pozitiv neto. Dhe interesi për Kristen arriti kulmin përsëri pasi përfunduan 15 minutat e para të famës së saj.

Kristen donte të “rivendoste për James Mae”

Kristen dha një intervistë ekskluzive me The Messenger në një event për koleksionin e saj James Mae. Dizajnerja e modës po lançon një linjë të re dhe e vlerëson shkarkimin për fokusimin e saj në markën e saj.

“Ne të gjithë e dimë se çfarë ndodhi me mua gjatë karantinës dhe largimit nga Vanderpump Rules,” tha Kristen për The Messenger. “Kjo padyshim që më dha shumë kohë për të menduar, çfarë dua të bëj me platformën time dhe çfarë dua të bëj duke ecur përpara.”

Kishte kushte se si të visheshim sipas Rregullave të Vanderpump. Autorja e “He’s Making You Crazy” kujtoi se si të qenit në TV realitet e frymëzoi atë për t’u futur në modë.

“Vendosa të bëj një pushim të vogël dhe të rivendos me të vërtetë për James Mae dhe të mendoj, pse e nisa këtë markë për të filluar në vitin 2018?” – shpjegoi Kristen. “Çfarë ishte vozitja? Dhe nxitja me të vërtetë ishte se më pëlqente të vishja boho vintage rock and roll.”

Ish-ylli i VPR-së vazhdoi, “Pra, atmosfera ime, dhe sinqerisht pjesë e saj ishte kur isha duke filmuar Vanderpump Rules, nuk mund të vesh shumë gjëra të tilla si tezat e grupit që janë të licencuara. Kështu që unë jam i lodhur duke bërë pazar për bluza që nuk më pëlqenin vërtet dhe nuk doja modën e shpejtë. Kështu që unë jam si, “Epo, më lejoni të filloj James Mae”.

Duke u bërë personale

Sa i përket jetës së saj personale, Kristen është mjaft e kënaqur me të dashurin e saj prej një viti, Luke Broderick.

“Unë e di që kemi një të ardhme të mrekullueshme përpara nesh, plot me disa fëmijë dhe shumë dashuri dhe shumë biznese dhe përpjekje shumë të mira sipërmarrëse,” shkroi Kristen.

“Sapo mbusha 40 vjeç këtë vit. Unë jam 40 vjeç dhe po lulëzoj”, përfundoi ylli i reality TV.

Çifti gjithashtu bashkë-organizon një podcast të quajtur Seksi, Dashuria dhe Çfarë tjetër ka rëndësi. Gjithashtu, Bravo po planifikon një spinoff të stilit VPR që do të përfshijë Kristen.