Kostumet më të mira të halloween të amvisave reale ndonjëherë

Klea

Kostumet më të mira të halloween të amvisave reale ndonjëherë

Nata magjepsëse e All Hallows Eve është pothuajse pranë nesh, ndërsa fantazmat dhe fantazmat bëhen gati për kohën e tyre për të shkëlqyer në realitetin alternativ. Me kalimin e viteve, të Amvise të vërteta ekskluziviteti ka pasur disa kostume vendore që kanë shkuar përtej dhe përtej. Më poshtë është lista jonë e kostumeve më të mira të Rea Housewives për Halloween, por mos ngurroni të na tregoni se çfarë mendoni!

Ramona Singer

Oops, Singer Stinger e bëri përsëri. Ramona Singer mahniti me një kostume të kuqe të ngushta deri në lëkurë. Dorinda Medley vendosi të organizojë një mbrëmje të vogël me temën “njerëz të famshëm”, dhe Ramona zgjodhi me mençuri. Të gjithë dhe nëna e tyre e dinë se kush është Britney Spears dhe kostumi i Ramonës është efektiv. Ramona kishte akses të mirë, duke shtuar zgjatime të gjata bionde dhe madje duke kanalizuar princeshën e saj të brendshme të pop-it.

Cynthia Bailey

Supermodelja e Real Housewives of Atlanta e dinte misionin e saj kur u shfaq në versionin e saj të 50 Cent, të quajtur me vend 50 Cynt. Ndërsa të gjitha amvisat e tjera të saj ishin të zbukuruara me glam, Cynthia Bailey erdhi me një hije të orës pesë dhe çizme Timberland. Festa e Halloween-it të sezonit 10 ishte gjithçka dhe madje tregoi NeNe Leakes dhe Gregg Leakes si një kacabu dhe shfarosës. Por askush nuk u kreno më shumë me kostumin e tyre sesa Cynthia, e cila ecte në dhomë me një kreativitet të dashur nga fansat.

Dorinda Medley

Përbindëshat e vegjël gjëmuan kudo kur panë Dorindën të veshur si Lady Gaga, kostum flluskë dhe të gjitha. Si drejtuese e festës pritej të shfaqej Dorinda dhe pikërisht këtë e bëri. Mbretëresha e bukur u sigurua që të vinte edhe një bob bionde platini. Dorinda ishte në shoqëri të mirë, ndërsa miqtë e saj u shfaqën si Amelia Earhart dhe Madonna.

Lisa Rinna

Nëse thashethemet e vazhdueshme nuk ishin të dhëna se Lisa Rinna dhe këngëtarja e Pretty Mess ishin miq, atëherë kostumi drithërues i nderimit për Erika Jayne me siguri ia dhuroi. Fansat e duan Lizën, pasi ajo di të bëjë një hyrje dhe të bëjë pothuajse çdo të ftuar në festë të ndihet sado pak në siklet. Gjatë sezonit 9 të Shtëpiake të vërteta të Beverly Hills, Lisa shkoi kundër grurit dhe u largua nga bashkë-yjet e saj, të cilët erdhën të gjithë si mace. Lisa hyri si një anëtare elitë e Fox Force Five, duke përfshirë personalitetin e egër të Erika-s dhe gjithçka.

LeeAnne Locken

Duaje ose urreje atë, LeeAnn Locken dinte të bënte Halloween me kostumin e saj me dy fytyra, duke dëshmuar se ajo është një nga më të mirat. Shikuesit e Real Housewives of Dallas nuk mund t’u besonin syve të tyre kur ish-Carni u lëkund me një fustan bardh e zi dhe paruke. Stephanie Hollman e kishte ftuar mikeshën e saj, por LeeAnne vendosi ta bënte një moment të veçantë duke u shfaqur si “Stefania me dy fytyra”. Për fat, Steph e luajti mirë dhe festa shkoi pa probleme.

Sonja Morgan

Sonja Morgan si Marie Antoinette ishte gjithçka! Dua të them, ajo kishte edhe një tortë për fshatarët përreth saj. Sonja mahniti në një version mini të veshjes së gjykatës franceze dhe veshi një parukë shumë të gjatë. Natyrisht, me kalimin e natës, fansat panë gjithnjë e më shumë tushin e Sonjës teksa ajo flirtonte gjatë mbrëmjes.

Bethenny Frankel

Vajza e ëmbëlsirave Bethenny Frankel u ndesh si i ëmbël me të Kostum Halloween. Për të kompletuar pamjen, CEO i Skinnygirl veshi një korse rozë të zbukuruar me ëmbëlsira me një fund tyli ngjyrë vjollce dhe rozë. Fatkeqësisht, tema e ëmbël e Bethenny-t nuk e ndihmoi me sjelljen e saj të pahijshme, pasi ajo ende rrëmbeu pendët e shokëve të saj.

Heather Dubrow

Sinqerisht, pothuajse nuk e njoha Heather Dubrow këtu si Katniss Everdeen. Më pëlqen që ajo vari pantallonat e saj të bukura dhe veshi një kostum lëkure që tregonte mënyrat e saj të shëmtuara. Heather e kompletoi look-un e saj me një hark, gërshetë anësore dhe jastëkë supe në modë. E vetmja mënyrë se si kjo veshje mund të kishte qenë më e mirë ishte nëse Terry Dubrow do të luante si Peeta.