Kory Keefer adreson ndarjen nga Sam Feher

Klea

Kory Keefer adreson ndarjen nga Sam Feher

Kory Keefer po e thotë fjalën e tij pas lajmit të dalë të martën se ai dhe Sam Feher ndahen. Sjellja e yllit të Winter House në sezonin 3 ishte me sa duket pika e fundit për Sam, i cili gjithashtu aludoi për arsye të ndryshme se pse ajo po kërkonte më shumë.

Pra, çfarë ka për të thënë Kory për ndarjen? Dhe a doli fare në bisedë pretendimi i tij për të qenë beqar në Winter House?

Ja çfarë tha Kory për gjithçka.

Kory e quan Sam “një zonjë kaq e veçantë” pas ndarjes

Page Six mori një deklaratë ekskluzive nga pronari i palestrës CORE24 menjëherë pasi ish e dashura e tij njoftoi ndarjen e tyre pas një lidhjeje të kthyer prej një viti e gjysmë. Dyshja u takuan gjatë xhirimeve të sezonit 7 të Summer House.

“Sam dhe unë u lidhëm në shumë nivele, por besoj se thjesht nuk ishim të destinuar për njëri-tjetrin dhe kjo është e vërteta më e vështirë për t’u pranuar,” tha Kory.

Ashtu si Sam po përmbahet të flasë negativisht për ish-partnerin e saj, Kory nuk ka “asgjë tjetër veçse gjëra pozitive për të thënë”.

“Ajo është një zonjë kaq e veçantë. Sinqerisht, ajo është thjesht një grua e bukur, e mrekullueshme, e dashur,” vuri në dukje ai.

Kory pranoi se veprimet e tij në filmimin e sezonit 3 të Winter House “e lënduan” atë, një keqardhje për të cilën ai “i vjen shumë keq”.

“Të lundrosh në çdo marrëdhënie është e vështirë dhe ta bësh atë në TV dhe në sytë e publikut është niveli tjetër,” shpjegoi ai. “Por unë marr përgjegjësinë e plotë për mënyrën se si kam vepruar në Winter House. Më vret të shikoj prapa dhe të shoh se si veprimet e mia e lëndojnë Samin. Më vjen shumë keq për këtë. E bëra shumë të vështirë këtë dimër për të.”

Ylli i realitetit televiziv tani “po reflekton shumë veten” në mënyrë që të “rritet si burrë”. Epo, mbajtja e një vajze në një situatë tetë-mujore është pengesa e parë për të shpalosur.

“Ne kishim disa kujtime të mrekullueshme që do t’i ruaj gjithmonë dhe isha shumë e bekuar që kalova kohë me të,” kujtoi Kory.

Sezoni 8 i Summer House do të shfaqet premierë më 22 shkurt 2024 në Bravo.