Konkurrenti i DWTS mund të vishet si Travis Kelce

Klea

Konkurrenti i DWTS mund të vishet si Travis Kelce

Sezoni 32 i Duke kërcyer me yjet ka qenë në pikën me netët e saj tematike. Shfaqja kohët e fundit festoi Motown dhe pati një nderim të Whitney Houston. Dhe duke ardhur, DWTS do t’i bëjë homazhe Taylor Swift.

Swifties janë të emocionuar, ashtu si edhe konkurrentët. Dhe kasti po u jep fansave një aluzion se çfarë mund të presin gjatë Javës së Taylor Swift. Është Travis Kelce përfshirë? Ndoshta! Faqja Gjashtë ka detajet e DWTS.

Nuk ka gjak të keq në sallën e ballit

(Disney/Christopher Willard)

Mandy Moore, e cila ishte koreografi e Taylor’s Eras Tour, do të jetë një gjyqtare e ftuar. Sa i përket thashethemeve se ylli i “Too Hot to Handle”, Harry Jowsey dhe partnerja e tij, Rylee Arnold, do të vishen si Taylor dhe boot e saj të re, Travis? “Shpresoj! Unë jam i gatshëm dhe në gjendje të rruaj mjekrën dhe të marr mustaqe… jemi gati!” tha Harri.

“Ai do ta bënte këtë me dëshirë. Kështu që unë mendoj se duhet të ndodhë!” shtoi Rylee. Natyrisht, Harry nuk duhet të jetë në shfaqje për shkak të historisë së tij problematike, por dal.

Ylli i Vanderpump Rules, Ariana Madix dhe Pasha Pashkov po kërcejnë me këngën e saj të preferuar nga Taylor, Cruel Summer. “Më pëlqen vërtet Taylor që vrapon dhe puth Travis Kelce. Mendoj se është gjëja më e lezetshme ndonjëherë”, tha Ariana për PDA-në e çiftit në Argjentinë.

Profesioni i DWTS Artem Chigvintsev ngacmoi një surprizë në kërcimin e tij me yllin e The Bachelorette Charity Lawson. “Ne thjesht do të bëjmë një kërcim që jo domosdoshmërisht njerëzit do të prisnin që të vihej në një këngë të Taylor. Mendoj se do të jetë pak befasuese… një kthesë e mirë,” tha ai.

E preferuara e fansave Alyson Hannigan dëshiron t’i dhurojë audiencës byzylykë miqësie. “Unë nuk kam kohë për t’i bërë ato personalisht, por thjesht porosita një bandë, kështu që do t’i jap ato,” tha Alyson.

Ajo vazhdoi, “Më duhet të porosis shumë më tepër. Më duhet të zbuloj sa njerëz janë në audiencë dhe a do të më lejohet t’i jap të gjithë [out]. Kështu që, ndoshta, do t’i hedh në të gjithë Swifties.”

Një mesazh nga Taylor

Prezantuesit Alfonso Ribeiro dhe Julianne Hough luajtën një video surprizë nga Taylor gjatë shfaqjes së kësaj jave. “Do të doja të mund të isha atje me ju djema, por jam në turne në Brazil, por do të jem atje me shpirt – dhe do të shikoj,” tha fituesi i Grammy.

Asnjë presion fare! Mezi pres të shoh çiftet të zbresin në T. Swift javën e ardhshme.

Dancing with the Stars vazhdon të martën në ABC dhe Disney+.