Konfirmohet frika shëndetësore e Sutton Stracke në RHOBH Reunion

Klea

Konfirmohet frika shëndetësore e Sutton Stracke në RHOBH Reunion

Sutton Stracke’s shëndeti ishte një temë e përsëritur në shumicën e episodeve të këtij sezoni të Amvisat e vërteta të Beverly Hills. Gjendja e ezofagut të saj u diskutua shumë herë për pëlqimin e kujtdo (përveç Annemarie Wiley).

Traileri i ribashkimit të sezonit 13 të RHOBH, i publikuar së fundmi, zbuloi se shëndeti i Sutton hyri përsëri në lojë. Megjithatë, këtë herë dukej shumë më serioze. Ndërsa ishte mbledhur me zonjat e tjera dhe Andy Cohen në regjistrimin e ribashkimit, Sutton pësoi një urgjencë mjekësore pikërisht kur Kathy Hilton po shkonte për një paraqitje mysafire.

Frika e shëndetit të ribashkimit të Sutton-it “duke tronditur” sheh Andin dhe amvisat e tjera në panik

Ribashkimi me tre pjesë u filmua më 26 janar, por traileri u publikua dje. Në të, Sutton shihet i ulur pranë Andit dhe bashkë-yllit Garcelle Beauvais. Atmosfera ndryshoi në mënyrë dramatike kur Kathy u shfaq, duke i lënë të gjithë të tronditur dukshëm.

Kathy u ul pranë motrës së saj Kyle Richards dhe të gjithë sytë ishin tek ajo. Papritur, Sutton filloi të gulçonte për ajër në një mënyrë që dukej qartë si më shumë sesa thjesht tronditje nga prania e papritur e Ketit.

Sutton vazhdoi të luftonte për të marrë frymë dhe u mbështet te Garcelle për mbështetje. Ajo filloi të dridhej dhe Andi u përpoq ta qetësonte duke e fryrë me letrat e tij. Kamera iu afrua duarve të saj, të cilat dukeshin të fryra dhe të purpurta.

Garcelle pyeti urgjentisht: “A mund të thërrasim dikë të lutem”, ndërsa Sutton shikoi përreth, duke u shfaqur i çorientuar.

“Ju po dridheni, po dridheni, po dridheni vërtet,” i tha një Andi i alarmuar Sutton. Më pas, një mjek ndihmës së bashku me (infermiere anesteziste e certifikuar e regjistruar, ok?!) Annemarie filloi të kujdesej për të.

Dorit Kemsley, e dobishme si gjithmonë, tha: “O Zot, kjo është e frikshme.” Traileri përfundoi pa asnjë mbyllje për atë që po ndodhte.

Sutton nuk ka zbuluar specifikat e sëmundjes së saj. Megjithatë, duket se ajo është rikuperuar që nga ajo kohë, pasi ka udhëtuar së fundmi në Cabo San Lucas, Meksikë, me djalin e saj dhe miqtë e tij. Gëzuar që ajo është mirë!

Pjesa 1 e Ribashkimit të Sezonit 13 RHOBH transmetohet të mërkurën e ardhshme, më 28 shkurt, në orën 8/7c në Bravo.