Kohët më të mira Jennifer Lawrence thirri yjet e Bravo

Klea

Kohët më të mira Jennifer Lawrence thirri yjet e Bravo

Jennifer Lawrence është ai A-lister i Hollivudit i cili është i afërt, me këmbë në tokë dhe gëzon një sens humori, ndryshe nga disa të ngurtë të tjerë në Tinsel Town. Jo vetëm që duket si një qenie njerëzore e denjë, por performancat e saj në filma si The Hunger Games dhe Silver Linings Playbook kanë fituar fansat e saj në të gjithë botën. Por kush e dinte se ajo ishte kaq e madhe Bravo fanatik? Sinqerisht, kjo e bën atë një gjysmë-zot për mua. Ashtu si fansat e tjerë të pasionuar, edhe Jennifer ka pasur disa mendime për disa bravolebrite që nuk i ka mbajtur për vete.

Jen Goes Pretty Mess

Fitueses së çmimit Oscar i pëlqen të kalojë një pjesë të kohës së saj joproduktive duke menduar për dramën në Real Housewives të Beverly Hills, veçanërisht gjërat që rrethojnë Erika Jayne. Këngëtarja e Pretty Mess ka qenë një personazh polarizues që nga dita e parë, falë romancës së saj maj/dhjetor me Tom Girardin. Por epoka e vërtetë e zuzareve të Erikës erdhi kur ajo po përpiqej të luftonte kundër akuzave se ishte pjesë e skemave të ish-bashkëshortit.

Ndërsa ndoqi Festivalin Ndërkombëtar të Filmit në Toronto 2022, përmes Variety, Jennifer foli për sezonin 12 të RHOBH. “Problemi im më i madh me këtë sezon është se thjesht ka qenë i mërzitshëm dhe unë mendoj se Erika është e keqe,” tha Jennifer. “Unë do të shkoja aq larg sa të thosha se ajo ka nevojë për një publicist sa më shpejt që të jetë e mundur.”

Erika doli vullnetare si nderim duke i duartrokitur aktores në Watch What Happens Live, nëpërmjet People. “Epo, ju e dini, është e lehtë të etiketosh njerëzit kur ata janë në nivelin më të ulët të tyre duke kaluar diçka në kohë reale në televizion,” i tha Erika Andy Cohen. “Por sa herë që ajo do të donte të zbriste dhe ta përziejë atë me ne, jam i sigurt se ne mund të demaskojmë edhe pjesët e shëmtuara të personalitetit të saj.”

Jen vjen për Lalën

Gjatë një episodi të vitit 2018 Watch What Happens Live, përmes Us Weekly, Jennifer zbuloi se ajo nuk ishte një fanse e Lala Kent dhe mendonte se ishte një nga personalitetet më të rreme të Bravo. Fituesja e Golden Globe njoftoi se nuk mendonte se ishte mirë që Lala të ishte dyfytyrëshe kur bëhej fjalë për grupin e miqve të saj, duke theksuar, “Unë jam si, ‘Bit*h, ti je e*ntë!’ “Askush për ta lënë dramën në tavolinë, Lala shkroi në mënyrë të famshme në Twitter-in e saj me postime tashmë të fshira, përmes People.

Në një postim në Twitter shkruhej: “A më thirri vërtet Jennifer Lawrence në Bravo Watch What Happens Live? Dhe të flasim për nënën time? Bit*h, më mirë lutu që të mos të shoh në rrugë. Ju jeni një nga aktoret më të paguara në planet. Ju pretendoni se jeni pro-gruas dhe e quani një grua tjetër të njohur? Ti je bruto.”

Në fund, menaxheri i Lalës i tha që ta fshinte postimin. Më pas Lala ka folur për ngjarjen. “Unë isha një fanse e madhe e saj, dhe thjesht më tërboi”, tha ajo. “Le t’ua lëmë plehrat njerëzve si unë që bëjnë reality TV. Mos u mundo të më vjedhësh bubullimën, e dashura.”

Jen shpreh mendimin e saj për Scandoval

Askush në mendjen e tyre nuk është një fans i Tom Sandoval. Megjithatë, duket se edhe Jennifer ka njëfarë përbuzjeje për pronarin e lokalit. Lajmi për Scandoval u shpërtheu në mars 2023 dhe e la Bravosferën të rrotullohej jashtë kontrollit. Të gjithë kanë një mendim për lidhjen, ku ylli i X-Men nuk është i ndryshëm.

Në një intervistë në tapetin e kuq me Associated Press, zgjuarsia e mprehtë e Jen-it hyri në lojë teksa ndau mendimet e saj mbi mundësinë e një filmi për Scandoval. “Nuk e di nëse i urrej ndonjë aktor aq sa të dua që ata të luajnë [Tom] Sandoval,” pranoi Jen.

Gjatë Watch What Happens Live, ajo i tha Andy Cohen se nëse Tom do të qëndronte përballë saj, ajo do t’i thoshte: “Të mallkoj ditën që ke lindur. Ju keni… lëkurë të keqe. Ju keni lëkurë jashtëzakonisht femërore – në një mënyrë të keqe – dhe nuk ka asnjë sasi të nxirë me spray që mund të ndryshojë strukturën e saj.”

Është e sigurt të thuhet se Jen do të ketë gjithmonë disa mendime të forta për Bravo, dhe ne jemi këtu për të gjitha. Përmend të gjitha, Jen!