Robyn Brown

Klea

Kody dhe Robyn Brown paketë në PDA pas Snub Dasma e ish Christine’s!

Kody dhe Robyn Brown paketë në PDA pas Snub Dasma e ish Christine’s!

Kody Brown u pa duke u rehatuar me një grua të mbetur, Robyn Brownvetëm disa ditë pas tij ish, Christine Brown, u martuan me ekzekutivin e ndërtimit në Utah, David Woolley.

Christine Brown

E fundit Gratë Motra Çifti që qëndronte në këmbë u largua nga lista e të ftuarve për ngjarjen përrallore, e cila u zhvillua në Moab, Utah më 7 tetor.

Kodi dhe Robin, 45, u panë së bashku në Flagstaff vetëm disa ditë më vonë, në fotot e siguruara nga The US Sun. Dyshja u rrëmbye duke hyrë në një shkollë të hënën më 9 tetor. të Robinit ditëlindjen, me sa duket për një takim që i përket një prej fëmijëve të tyre. Kodi dhe Robin kanë dy fëmijë biologjikë së bashku, Solomon, 11 dhe 7 vjeç, Ariella. Kodi miratuar më parë të Robinit tre fëmijë nga martesa e saj e mëparshme, David “Dayton” Preston, 23 vjeç, Aurora, 21 dhe Breanna, 18.

Kody dhe Robyn Brown

Kodi u fotografua me krahun rreth të Robinit beli teksa hynë së bashku në ndërtesë. Babai i TLC kishte veshur një polo kumbulle dhe xhinse dhe gruaja e tij kishte veshur xhinse të zeza dhe një bluzë blu mbretërore. Dyshja dukej se po ndërronin shaka të lehta si Kodi ishte duke qeshur gjatë shkëmbimit.

Kody dhe Robyn Brown

Kodi u pa duke kryer punë më herët gjatë ditës, dy ditë pasi ish gruaja e tij shpirtërore u martua me një burrë tjetër. Babai i 18 fëmijëve u pa duke u larguar nga palestra pas një stërvitje me djersitje të zeza dhe atlete të zeza. Kamerat fiksuan gjithashtu ish-poligamistin duke pompuar gaz me një shprehje serioze në fytyrë gjatë një bisede telefonike.

Kody dhe Robyn Brown

Kodi dhe Robin ishin të mbyllura në dukje e Kristinës ditë e madhe, siç ishte e Kodit gruaja e parë, Meri Brown. e Kodit gruaja e dytë, Janelle, mori pjesë në ceremoni, ashtu si fëmijët e saj, Garrison, Gabriel, Logan, Hunter, Madison Brush dhe Savanah. Meri e kaloi ditën duke hipur nëpër një fushë misri me një traktor, siç shihet në Instagram Story të shokut të saj. Fansat u befasuan kur panë e Merit fëmija, Leon, i njohur më parë si Mariah, në festën me partneren e saj, Audrey Kriss, duke festuar çiftin e lumtur me 330 të ftuar.

Christine Brown

Megjithatë, e Kristinës vajza, Gwendlyn, e anashkaloi ditën e dasmës së nënës së saj.

e Gwen-it motra, Mykelti Padronmë vonë zbuloi se nuk e kishte idenë pse 21-vjeçarja ishte një mos-show.

“Sinqerisht nuk e di. Une nuk e di. Gwendlyn nuk më tha pse nuk ishte aty dhe kur nuk u shfaq, ishte një lloj tronditjeje për mua. Nuk e dija që ajo nuk do të ishte atje,” shpjegoi 27-vjeçarja gjatë një pyetje dhe përgjigje të Patreon.

Christine Brown

Kristina njoftoi se ajo po largohej Kodi në nëntor 2021. Ajo u shpërngul nga Flagstaff, Arizona me vajzën e tyre, Vërtet, dhe u vendosën në Solt-Lejk-Siti, Juta. Meri dhe Janelle konfirmoi se ata gjithashtu po ndërpresin marrëdhëniet me Kodi, në dhjetor 2022. Sezoni aktual i transmetimit të serialit TLC po dokumenton ndarjen e vazhdueshme të familjes në vazhdën e e Kristinës dalje.

Christine Brown

Në janar 2023, Kristina njoftoi se ishte zyrtarisht në gjueti për dashurinë dhe muajin tjetër ajo prezantoi fansat me bashkëshortin e saj të ardhshëm. Çifti u fejua në prill.

Gratë Motra transmetohet të dielave, në orën 22:00 ET, në TLC.