Kim Zolciak

Klea

Kim Zolciak u kap duke shitur çantat e stilistëve të rreme në mes të vështirësive financiare

Kim Zolciak u kap duke shitur çantat e stilistëve të rreme në mes të vështirësive financiare

Kim Zolciak është akuzuar se ka vënë një çantë Louis Vuitton në gjendje të supozuar “të re”, për 3,500 dollarë, mes vështirësive të saj financiare të vazhdueshme. Tifozët nxituan të thërrasin Kim për marketingun e një çantë dizajner “të rreme” dhe të konsumuar për një dollar të lartë.

Kim Zolciak

Amvisat e vërteta të Atlantës Alum u pajtua së fundmi me burrin e saj, Kroy Biermannpasi çifti anuloi planin e tyre për divorc.

Kroy Biermann

Llogaria në Instagram @thegoodthebadandthefake6 u postua e Kim-it duke renditur në Historinë e saj, duke zbuluar se Mos u vononi personaliteti po shiste një çantë stilisti “Brand New” për 3,500 dollarë. Përdoruesi i IG vuri në dukje shenjat e dukshme të konsumimit përgjatë qepjes së dorezës në një pamje të zmadhuar.

“Tani kjo është thjesht e gabuar,” përdoruesi i ka shkruar postimit. “‘FREJ E RE’ sipas e Kim-it përshkrim … Mendoni se ajo do t’i jepte blerësit një rimbursim për çantën? Blerësi KUJDES! Faleminderit ndjekësit që më njoftoi për këtë.”

Fansat dhe ndjekësit u dëgjuan me opinione për artikullin luksoz, duke thirrur Kim për përpjekje për të shkarkuar një çantë potencialisht të përdorur dhe të falsifikuar.

Një person shkroi: “Unë kam çanta Louis që janë 30 vjeç dhe nuk kam parë kurrë dëmtime të tilla. Ajo ka falsifikime! Prandaj arsyeja që ajo nuk do të ofrojë certifikatën e autenticitetit.”

Një tjetër fans vuri në dukje se doreza e konsumuar nuk ishte tipike për një çantë Louis Vuitton.

Personi tha – “Unë nuk kam pasur një [Louis Vuitton] bëjeni akoma! As më të moshuarit e mi”.

Një ndjekës sugjeroi – “Ajo çanta është e rreme. Plus, kur gjithçka që bëni është të gënjeni, bëhet pjesë e asaj që jeni dhe njeriu as që e kupton pas një kohe që po e bën. Ajo është patologjike, kështu që është gjithçka që di.”

Kroy Biermann

Një komentues vuri në dukje Kroy duke ekspozuar varësinë e supozuar të ish-yllit të realitetit nga kumari, duke shkruar — “Unë jam një terapist që mbuloj bravo dhe kam parë shumë nga këto postime. Kur njerëzit janë të thellë në varësi aktive, ata nuk bazohen në realitet. Ekziston një nivel mashtrimi që i lejon ata të vazhdojnë sjelljet. Kjo është ajo që ne po shohim dhe është shumë e trishtueshme. Shpresoj se ajo mund të marrë ndihmën që i nevojitet ❤️.”

Kroy Biermann

Kim njoftoi se po ndahej me ish-mbrojtësin e linjës së Atlanta Falcons në maj. Kërkesat e çiftit për divorcin që dyshuan nisën një varg akuzash nga të dyja palët, me Kim duke thirrur Kroy për përdorim të supozuar të drogës dhe Kroy duke akuzuar Kim të paturit e një varësie nga bixhozi.

Çifti e anuloi divorcin dy muaj më vonë.

Kroy Biermann

Muajin e kaluar, Kim hyri në Instagram për të shitur vajzën e saj, Brielle Biermann’s pasuritë e projektuesit. Ish-ylli i Bravo u ofroi 3.4 milionë ndjekësve të saj një mundësi për të blerë disa nga mallrat e nivelit të lartë të vajzës së saj, duke përfshirë një çantë Louis Vuitton Keepall, e cila ishte me çmim 20 mijë dollarë.

Kim Zolciak

Kim pranoi se ajo ishte duke shitur Brielle’s sende pa lejen e saj, duke vënë në dukje se ajo pranonte blerje përmes Zelle ose Cash App.

“Po pastroj pak dollapin e saj, pa autorizimin e saj,” tha 45-vjeçarja përmes Instagram Story.

Kroy Biermann

Kim gjithashtu gërmoi në gardërobën e saj gjatë shitjeve të korrikut, duke ofruar një palë çizme Louis Vuitton të veshura mezi për 650 dollarë, këpucë të reja Gucci 750 dollarë, çizme Alexander Wang 450 dollarë dhe slides Valentino 250 dollarë.