Kroy Biermann

Klea

Kim Zolciak u kap duke nxjerrë bagazhin e stilistit nga magazinimi mes përpjekjeve për para

Kim Zolciak u kap duke nxjerrë bagazhin e stilistit nga magazinimi mes përpjekjeve për para

Amvise të vërteta të Atlantës shap Kim Zolciaku kap në flagrancë duke nxjerrë bagazhin e stilistit nga një njësi magazinimi mes saj dhe së shpejti ish-ish Kroy Biermann’s rrëmujë e parave.

Kim Zolciak

Paparazzi shkrepi foto të një të qetë Kim duke luftuar me tre çanta udhëtimi të nivelit të lartë – duke shfaqur dy valixhe luksoze Louis Vuitton dhe një dorezë të zezë elegante Chanel – ndërsa i transferoi ato nga një magazinim në makinën e saj të shtunën e kaluar.

Valixhja e madhe me rrotullim LV ka një çmim prej 3,400 dollarësh, me çantën e rregullt të javës së LV-së që vijon me 2,640 dollarë. Për të mos u zgjatur, karroca Chanel vjen me një çmim të lartë prej 7,000 dollarësh.

Kim Zolciak

Gjatë ditës së saj jashtë, nëna dukshëm e pakënaqur e gjashtë fëmijëve kishte veshur pantofla gri të errëta me pantallona sportive gri të hapura në kontrast dhe një bluzë të zezë të hapur që nxirrte në pah pjesën e mesme të saj.

në 45, Kim i tërhoqi flokët e saj të mirënjohur bjonde në një bisht të rregullt, duke shfaqur një çehre natyrale dhe pa grim. Stili i saj u theksua me syze leximi të zeza dhe vathë modestë.

Kim Zolciak

Së fundmi, pas përfundimit të xhirimeve për MTV Jeta Surreale Sezoni 8 në Medellín, Kolumbi, ish-ylli i Bravo u kthye në shtëpi së bashku me bashkë-yllin Chet Hanks.

Insajderët nga grupi i thanë TMZ se dukej se kishte një shkëndijë mes tyre Kim dhe 33-vjeçari, i cili është djali i aktorëve të famshëm Tom Hanks dhe Rita Wilson. Dyshja “po silleshin flirtues ndaj njëri-tjetrit” dhe dukej se “i goditën vërtet gjërat”.

Kim Zolciak

Megjithatë, gjërat morën një kthesë kur Kim u kthye në Atlanta. Ajo thirri 911 në Kroyduke pretenduar se i kishte konfiskuar celularët, ishte barrikaduar në dhomën kryesore të gjumit dhe po i ndalonte daljen nga shtëpia.

“Unë nuk ndihem e sigurt këtu,” i tha ajo operatorit 911.

Sfidat me të cilat përballet Kim dhe Kroysi në marrëdhënien e tyre ashtu edhe në financat e tyre, kanë qenë në qendër të vëmendjes së publikut gjatë gjysmëvitit të fundit.

Kroy, 38-vjeçari ish-lojtar i NFL-së, mori hapin fillestar duke paraqitur kërkesën për divorc në maj. Ai ia atribuoi shkakun e Kim-it problemi i supozuar i lojërave të fatit, për të cilin ai pretendoi se kishte “shkatërruar financiarisht” ndjeshëm familjen e tyre.

Kim Zolciak

Ndërsa ata fillimisht rishikuan vendimin e tyre për t’u ndarë dhe u përpoqën të shpëtonin marrëdhënien e tyre, në gusht, ylli i sportit u kthye në gjykatë, duke kërkuar një divorc të dytë.

Mes kësaj, Kim po bën presion që çështja të pushohet, duke deklaruar se ajo dhe Kroy kanë pasur “marrëdhënie seksuale martesore në shumë raste”. Për të mbledhur fonde, ajo ka shitur sendet e pasura të familjes.

Kim Zolciak

Kohët e fundit, Kim njoftoi për audiencën e saj në Instagram se po ndahet me palë këpucë të ndryshme të stilistëve. Lista përfshin të Kroit Louis Vuittons me një çmim prej 600 dollarë, atletet Dior gjithashtu me çmim 600 dollarë, takat e saj Balmain për 600 dollarë dhe çizmet Gucci kushtojnë 1,250 dollarë.

Kim Zolciak

Duket se ajo nuk po lë gur pa lëvizur në përpjekjen e saj për të gjeneruar të ardhura. Ajo ka marketingun e artikujve duke filluar nga paruket e saj luksoze me çmim 2750 dollarë deri tek veshjet dhe aksesorët e vajzave të saj.

Derisa Kroy e gjen veten në ujë të nxehtë ligjor, duke u përballur me një padi nga BMW për 400,000 dollarë, Kim nuk po shkon shumë më mirë, me Capital One/Saks që e ndjek atë për një borxh prej 100,000 dollarësh.

Kim Zolciak

Vështirësitë e tyre të kombinuara financiare nuk mbarojnë këtu. Rezidenca e tyre e madhe në Gjeorgji është në prag të mbylljes. Kroyish-profisti i NFL-së, i ka bërë lutje të zjarrta gjykatës për t’i lejuar ata të shesin shtëpinë e tyre në një përpjekje të dëshpëruar për të lehtësuar “borxhin e rëndësishëm” të tyre në rritje.

Kroy ka paraqitur një kërkesë për kujdestarinë e vetme ligjore dhe fizike të katër fëmijëve të tyre më të vegjël: Kroy “KJ” Jr., 12 vjeç, Kash, 11 dhe binjakët 10 vjeç, Kaia dhe Kane.

Kim Zolciak

Kim është gjithashtu nënë e dy vajzave më të mëdha, Brielle, 26 dhe Ariana, 21. Kroy që atëherë i ka miratuar ligjërisht të dyja.

Çifti, i cili dikur luajti në Mos u vononi shkëmbyen zotimet në nëntor 2011.