Kroy Biermann

Klea

Kim Zolciak thërret përsëri policët për Kroy Biermann në përballje shpërthyese martesore!

Kim Zolciak thërret përsëri policët për Kroy Biermann në përballje shpërthyese martesore!

Kaosi vazhdon të shpërthejë brenda shtëpisë së Mos u vononi çift, Kim Zolciak dhe Kroy Biermannpasi janë zbardhur edhe dy incidente të tjera në familje.

Kim Zolciak

Policia iu përgjigj incidenteve të dyfishta në rezidencën e çiftit të larguar më 30 shtator, dy ditë pasi Kroy u akuzua për rrëshqitje të Amvise të vërteta të Atlantës celulari i alumit dhe policia shmangëse, sipas dokumenteve të policisë të marra nga Radar Online.

Kroy Biermann

Kim Zolciak dhe Kroy Biermann vazhdojnë të jetojnë nën të njëjtën çati me katër fëmijët e tyre të vegjël, të cilët kanë parë rregullisht policët të përgjigjen ndaj shkrirjeve shtëpiake.

Kroy Biermann

Përleshja e fundit u raportua rreth orës 15:00 nga ish-Atlanta Falcons mbrojtësi i linjës, i cili telefonoi 911 për t’u ankuar se gruaja e tij ishte barrikaduar brenda një dhome, gjë që kishte çuar në një zënkë fizike të dyshuar.

“Deklarata e telefonuesit: Gruaja po e sulmon/e shkel me këmbë”, thuhej në shënimet e dërgesës së policisë. “RP (personi raportues) thotë se FEM (femër) e ka mbyllur veten në dhomën në të cilën ajo nuk duhet të jetë.”

Kim Zolciak

Regjistri i dërgimit e thoshte këtë Kim Zolciak bëri një dalje të shpejtë nga shtëpia e saj, e cila ndodhet pak jashtë Atlantës, me një Range Rover të bardhë. Kim, i cili kishte veshur një bluzë të zezë dhe një mantel, ishte renditur si “i dyshuar” në shënime.

Policia, e cila tregoi se ngjarja u zbardh një orë më vonë, vuri në dukje se fëmijët e çiftit ishin “rreth shtëpisë” në momentin e mosmarrëveshjes.

Kroy Biermann

Kim Zolciak bëri thirrjen e dytë 911 të ditës, duke akuzuar Kroy të dhunës në familje siç vërehet në të dhënat e dërgesave të redaktuara shumë.

“Deklarata e thirrësit: PD (departamenti i policisë) sapo u largua. Shkova në hapësirën time (depo) ai hyri dhe filloi të kalonte nëpër gjërat e mia, më theu thonjtë, (redaktoi) ai doli nga dera anësore me të gjitha gjërat e mia, “thuhet në regjistrin.

Kroy Biermann

Kroy, 38 vjeç, i cili kishte veshur një këmishë të bardhë dhe kapele të bardhë, u etiketua si “i dyshuar” në arrati në incidentin e dytë. Regjistri gjithashtu konfirmoi se fëmijët ishin të pranishëm dhe ishin dëshmitarë të çmendurive shtëpiake.

Kim, 35, ndan katër fëmijë me ish-atletin profesionist, Kroy Jr., 11 vjeç, Kash, 10 dhe binjakët 9 vjeç, Kaia dhe Kane. Kroy miratuar e Kim-it vajzat e rritura, Brielle, 26, dhe Ariana, 21, pas martesës së çiftit, në 2011.

Kim Zolciak

Policia u dërgua në shtëpinë, e cila aktualisht është në treg mes një bllokimi, dy ditë më parë, një ditë pas Kim u kthye në Gjeorgji nga xhirimet e sezonit të ardhshëm të “The Surreal Life”, në Kolumbi. Fëmijët thuhet se ishin në gjumë ndërsa dyshja nisi luftën e Kim-it celular.

Kroy Biermann

Në fillim të këtij muaji, u zbuluan pamjet e kamerës së trupit të policisë të kapura gjatë një episodi të 25 gushtit Kroy u përfshi në një përplasje me policinë pasi u urdhërua të dorëzonte sendet e gruas së tij.

“Kam frikë nga siguria ime” Kroy bërtiti ndërsa ishte i bllokuar brenda dhomës së gjumit. “Unë nuk dua të flas.”

Kroy paraqiti kërkesë për divorc nga ylli i realitetit në maj, më pas u rikthye në gusht pas një pajtimi të shkurtër.