Kroy Biermann

Klea

Kim Zolciak telefonon 911 në Kroy Biermann pasi u mbyll jashtë rezidencës pasi ai bëri kërkesë për divorc!

Kim Zolciak telefonon 911 në Kroy Biermann pasi u mbyll jashtë rezidencës pasi ai bëri kërkesë për divorc!

Kim Zolciak e gjeti veten të paaftë për të hyrë në shtëpinë e saj pas një debati të ashpër me bashkëshortin e saj të ndarë, Kroy Biermann.

Kim Zolciak

Sipas një raporti policor të marrë nga RadarOnline.com, mosmarrëveshja ka ndodhur vetëm një ditë më pas Kroy Biermann paraqitur Kim Zolciak me letrat e divorcit, në të cilat ai kërkonte kujdestarinë e plotë të katër fëmijëve të tyre, mbështetësin e fëmijëve dhe të drejtën e vetme për të banuar në shtëpinë e tyre të përbashkët luksoze në Milton, Georgia.

Kroy Biermann

Duke qenë zotërinj që është, Kroy la me sy një jastëk në hyrje për bashkëshorten e tij të ndarë.

Kroy Biermann

Të dhënat zyrtare tregojnë se një i shqetësuar Kim thirri policinë rreth orës 23:50 të së premtes, 25 gusht – duke përmendur një “shqetësim në familje”.

“Deklarata e telefonuesit: burri e mbylli atë jashtë / telefonuesi duke u grindur me burrin,” sipas raportit të policisë. “Askush në rrezik – por telefonuesi raporton: burri i saj e ka kërcënuar atë.”

Kim Zolciak

Mosmarrëveshja e fundit mund të jetë shkaktuar kur një server i procesit i dorëzoi Kim-it dokumentet e divorcit të premten, 25 gusht, në orën 19:00 Deri tani, nëna e gjashtë fëmijëve nuk ka paraqitur një përgjigje në gjykatën e divorcit të Qarkut Fulton.

Kim Zolciak u shërbyen me letrat e divorcit në rezidencën e Xhorxhias që ajo ndan ende me burrin e saj të larguar, Kroy Biermann. Kroy punësoi një server procesi javën e kaluar pasi e quajti dorëheqjen nga martesa e tij me të “Shtëpiake e vërtetë e Atlantës” shap.

Kroy Biermann

Dokumentet e gjykatës konfirmuan se serveri udhëtoi për në “Mos u vononi” shtëpia e çiftit Alpharetta, mbërritja në orën 19 të së premtes, 25 gusht. Ai tha se ia dorëzoi dokumentet Kim dhe u largua nga prona. Mbetet e panjohur nëse Kroy ishte në banesë në atë kohë.

Kroy Biermann

Kroy e quajti martesën e tij 11-vjeçare me ish-yllin e realitetit “të prishur në mënyrë të pakthyeshme” dhe zbuloi se ai po ndiqte vetëm kujdestarinë ligjore dhe fizike të katër fëmijëve të çiftit, Kroy, Kash, Kaia dhe Kane. Dokumentet zbuluan të Kroit synon të kërkojë mbështetje për fëmijë dhe alimentacion nga gruaja e tij e larguar. Ish-mbrojtësi i linjës së Atlanta Falcons po kërkon gjithashtu të drejta ekskluzive për shtëpinë e familjes, sipas dokumenteve të marra nga TMZ.

Kim Zolciak

Në Maj, Kim njoftoi se po ndahej me ish-yllin e NFL. Kërkesat e çiftit për divorcin që dyshuan nisën një varg akuzash nga të dyja palët, me Kim duke thirrur Kroy për përdorim të supozuar të drogës dhe Kroy duke akuzuar Kim të paturit e një varësie jashtë kontrollit nga bixhozi.

Çifti i diskutueshëm vazhdoi të bëhej tituj pasi u ekspozuan raporte të shumta të policisë. Kim u akuzua se e goditi me grusht bashkëshortin e saj në kokë gjatë një sherri që u zhvillua pak para shpalljes së tyre për divorc. Kim më vonë thirri policët pas Kroy mbylli sendet e saj personale në një kasafortë në bodrum.

Kim Zolciak

Në korrik, pamjet e kamerës së trupit të policisë u morën gjatë një sherri në familje zbuluar Kim duke e quajtur burrin e saj “f**mbret i çmendur”, pasi ai supozohet se e mbylli atë nga shtëpia e tyre dhe i konfiskoi çelësat. Ajo pretendoi se Kroy vuante nga një “sëmundje mendore” dhe mendja e tij dukej se po përkeqësohej me shpejtësi.

Kim Zolciak

Çifti e anuloi ndarjen e tyre në korrik, me të Kroit avokati i thotë E! Lajmet se “palët po hedhin poshtë kërkesën e tyre të divorcit dhe po përpiqen të pajtimin”.

“Ata kanë qenë duke punuar për gjëra,” tha një burim i brendshëm për Page Six në atë kohë. “Ata kanë folur më shumë kohët e fundit dhe janë marrë vesh, kështu që ajo vendosi ta anulojë.”

Kim Zolciak

Çifti dukej se ishte në rrugën e rimëkëmbjes martesore, por pas dyerve të mbyllura Kim dhe Kroy po “luftonin pa pushim”, sipas TMZ.

Gazeta mori pamjet e kamerës së trupit të policisë të cilat zbuluan Kroy duke u fokusuar në e Kim-it varësia e supozuar nga kumari.

“Ky problem është përkeqësuar,” u tha ai policëve. “Në dy vitet e fundit, ajo ka luajtur me bixhoz 700,000 dollarë – vetëm në dy vitet e gjysmë të fundit. Totali i martesës ishte rreth 1.5 milion dollarë – dhe ajo e bën atë në internet.

Kim u kundërpërgjigj duke i bërtitur burrit të saj që “të marrë një punë mbret!”