Kim Zolciak

Klea

Kim Zolciak telefonon 911 në Kroy Biermann pas Dokumenteve të Përjashtimit të Dokumenteve të Bankës!

Kim Zolciak telefonon 911 në Kroy Biermann pas Dokumenteve të Përjashtimit të Dokumenteve të Bankës!

Kim Zolciak bëri një telefonatë shqetësuese 911 duke pretenduar se burri i saj, Kroy Biermann, kishte shkelur një urdhër gjykate në mes të ndarjes së tyre të trazuar, duke u mbyllur në dhomën kryesore të gjumit të rezidencës së tyre në Atlanta, Georgia dhe duke përdorur telefonin e saj.

e Kim Zolciak

Në audion e marrë nga TMZ nga prilli, i pari Amvise të vërteta të Atlantës ylli u lut për ndihmë, duke thënë, “Ai po kalon nëpër të gjithë telefonin tim. Ai është mbyllur në dhomë duke kaluar nëpër të gjitha gjërat e mia.” Zolciaktë cilit i ishte dhënë kompleti kryesor sipas urdhrit të gjykatës, pretendoi se Biermann “hyri brenda” dhe po “hiqte gjithçka” nga dhoma.

Kim Zolciak

Ndërsa emocionet e pushtonin atë, Zolciak shprehu ndjenjën e saj të shkeljes, duke thënë: “Të kalosh përmes telefonit tim është çmenduri. Nuk kam asgjë për të fshehur. Nuk ka privatësi.” Pavarësisht se mohoi grindjet fizike, ajo shprehu shqetësimin për sjelljen e burrit të saj, veçanërisht si binjakët e tyre Kaia Rose dhe Kane Ren flinte lart.

Kim Zolciak

Efektivët kanë dalë në vendngjarje, ku Zolciak pohoi se Biermann shpesh e shkeli anën e saj të shtëpisë, duke vajtuar: “Kjo është absolutisht absurde që duhet të përballem me këtë marrëzi… mjafton”.

Biermannmegjithatë, refuzoi të dilte nga dhoma dhe mohoi të kishte Zolciak's celular, pavarësisht pretendimeve të saj. Ky incident pason një model konflikti midis ish-çiftit, me Zolciak që më parë pretendonte vjedhje dhe kërcënime nga Biermann.

Kim Zolciak

Procedurat e tyre të divorcit kanë qenë të mbushura me tendosje financiare, duke përfshirë një padi kundër Kim për faturat e papaguara dhe rreziqet e mbylljes për pasurinë e tyre prej 5.5 milionë dollarësh në Atlanta. Zolciak thuhet se ka tentuar të shesë pasurinë e familjes për të lehtësuar borxhet e tyre, megjithëse rezultati mbetet i pasigurt.

Përveç binjakëve, çifti ka edhe dy djem, Kroy “KJ” Jagger Jr. dhe Kash Kadederisa Biermann ka miratuar edhe ligjërisht Zolciak's dy vajza nga lidhjet e mëparshme, Brielle dhe Ariana.

Kim Zolciak

Siç është raportuar, Kim Zolciak dhe Kroy Biermann's Rezidenca shumëmilionëshe e Gjeorgjisë është edhe një herë nën mbyllje, siç zbulohet në dokumente.

Një vendim i fundit nga një gjykatës i qarkut Fulton ka hedhur dritë mbi problemet financiare me të cilat përballet çifti, i njohur për paraqitjet e tyre në Amvisat e vërteta të Atlantës dhe të Kroit qëndrimi si një ish-lojtar i NFL. Gjykata, duke iu përgjigjur një kërkese për një urdhër urdhërimi të paraqitur fillimisht nga Truist Bank në tetor, ka sinjalizuar synimin e saj për të filluar një procedim jo-gjyqësor të sekuestros në ose pas 3 majit 2024.

Kroy Biermann

Ky zhvillim i shton një shtresë tjetër kompleksiteti betejës tashmë të stërzgjatur të divorcit të çiftit, e cila është shtrirë mbi një vit pas gati 12 vitesh martesë.

E vendosur brenda kufijve të qetë të një komuniteti të mbyllur, pasuria e pasur e Gjeorgjisë që i përket Kim Zolciak dhe Kroy Biermann ka tërhequr edhe një herë vëmendjen e publikut. Me një sipërfaqe mbresëlënëse 15,000 metra katrorë dhe me një vlerë marramendëse prej 6 milionë dollarësh, rezidenca është një dëshmi e luksit dhe sofistikimit.

Kim Zolciak

E përbërë nga shtatë dhoma gjumi dhe 11 banja, prona e shtrirë ofron një bollëk hapësire dhe rehati për banorët e saj të shquar. Duke u mburrur me një sërë komoditetesh luksoze, duke përfshirë një dhomë fitnesi më të fundit, një bodrum vere të kuruar me përpikëri dhe një dhomë magjepsëse lojërash, pasuria nuk lë asnjë kënaqësi të paplotësuar.

Kim Zolciack

E vendosur në mes të mjedisit të saj të gjelbëruar, xhevahiri i kurorës së pronës është padyshim pishina e saj piktoreske, e kompletuar me një zonë të qetë shpellë. Në të gjithë hapësirën e saj prej gati dy hektarësh, pasuria rrezaton një atmosferë ekskluziviteti dhe qetësie, duke u ofruar banorëve të saj një vend të shenjtë elegance dhe privatësie të pashoqe.