Kroy Biermann

Klea

Kim Zolciak RIBASHKOHET “Shtëpiake e vërtetë e Atlantës” për sezonin 16

Kim Zolciak RIBASHKOHET “Shtëpiake e vërtetë e Atlantës” për sezonin 16

Kim Zolciak la të kuptohej se ajo ishte kthyer në Amvise të vërteta të Atlantës javën e kaluar, mes divorcit të saj të komplikuar nga burri i larguar, Kroy Biermann.

Kroy Biermann

Amvise të vërteta të Atlantës Alum e kaloi ditën e Shën Valentinit duke u përpjekur të shkarkonte byzylykun e saj Cartier Love, përmes Instagramit. Ajo u kthye në platformë të nesërmen për të ngacmuar rikthimin e saj në realitet televiziv, duke postuar një foto të saj duke pozuar me pantallona të zeza, një bluzë me vija bardh e zi dhe çizme të zeza. Megjithatë, ishte emoji i shtuar i videokamerës që tërhoqi vëmendjen e fansave, pasi u duk se konfirmoi se ajo aktualisht ishte duke filmuar një projekt pa emër.

Kim Zolciak

Postimi nxiti spekulime se nëna e gjashtë fëmijëve mund të rikthehet në ekskluzivitetin e Atlantas.

Sipas Mediatakeout.com, pohon një burim prodhimi Kim Zolciak është duke u rikthyer në sezonin e ardhshëm të Amvise të vërteta të Atlantësduke premtuar se do të japë një dozë të madhe drame.

Kim Zolciak

Rikthimi i ngacmuar i “Housewives” vjen ndërsa lufta e ashpër e divorcit të dyshes, e cila ka përfshirë padi të shumta, konflikte në familje dhe mbylljen e afërt të rezidencës së tyre në Gjeorgji, vazhdon të jetë titujt kryesorë.

Kim postoi imazhin pasi dorëzoi një urdhër konfidencialiteti në një përpjekje për të mbyllur ish-in e saj së shpejti nga zbulimi i detajeve sekrete të divorcit në shtyp, sipas TMZ.

Kim Zolciak

Në fillim të këtij muaji, 45-vjeçarja kërkoi një urdhër mbrojtës që do të redaktonte emrat kryesorë dhe të dhënat financiare që gjenden në dokumentet e divorcit që ajo kishte paraqitur në gjykatë. Kim deklaroi se donte të mbrohej pasi mediat vazhduan të mbulonin divorcin, duke vënë në dukje interesin e vazhdueshëm publik për ndarjen e keqe të çiftit të famshëm.

Kim Zolciak

Gazeta raportoi se Kim kishte pohuar se tashmë kishin rrjedhur informacione të turpshme dhe se Kroy kishte faj. Ajo pretendoi se rezistenca e tij ndaj kërkesës së saj mbështeti pretendimin e saj se ai ishte hajduti që jepte informacione nga media. Ajo i kërkoi gjykatës të urdhëronte një mandat që do të mbyllte fluksin e informacionit të detajeve të ndjeshme në lidhje me divorcin e tyre në vazhdim.

Kroy iu përgjigj kthesës së fundit ligjore duke pretenduar se Kim kishte “shumë” për të fshehur.

Kroy nuk ka absolutisht asgjë për të fshehur në këto procedura dhe dokumente divorci,” tha një burim i brendshëm për Page Six, në fillim të këtij muaji.

e Kim-it Teaser erdhi menjëherë pasi lajmi u bë i njohur RHOA veteran, Porsha Williams, kishte lidhur një marrëveshje me NBCUniversal që përfshinte kthimin e saj në RHOA për sezonin 16.

Kroy Biermann

Partneriteti do të përfshijë bashkëpunimin për “mundësitë e projektit të pashkruara në pronat e transmetimit dhe transmetimit të kompanisë”.

“Jam tepër mirënjohëse për vizionin dhe besimin që NBCUniversal ka dhënë tek unë që të jem një pjesë më e madhe e familjes së tyre”, tha ajo në një deklaratë. “Mezi pres të rikthehem Amvisat e vërteta të Atlantësdhe duke i treguar botës botën time të re!”

Porsha Williams Guobadia është një nyje shumëfishe dhe ne jemi me fat që bashkëpunojmë dhe shfrytëzojmë krijimtarinë dhe pasionin e saj përmes këtij partneriteti, “ndau në një deklaratë Rachel Smith, Zëvendës Presidente Ekzekutive e Përmbajtjes së Pashkruar, Lifestyle dhe Dokumentarëve, NBCUniversal Entertainment. “Audienca jonë e ka mbështetur dhe admiruar Porsha pasi ajo në mënyrë kaq autentike, gazmore dhe vulnerabël ndau jetën e saj ndër vite dhe ne nuk mund të ishim më të emocionuar për ta mirëpritur atë në familjen NBCU.”

Kim Zolciack

e Porshës dalje nga Amvisat e vërteta të Atlantës ndodhi disa muaj pasi u shfaq lajmi për fejesën e saj me bashkëshortin e tanishëm, Simon Guobadia. Dyshja u takuan gjatë xhirimeve të sezonit 13 të RHOA përmes gruas së tij të atëhershme, Falynn Pinai cili u prezantua para shikuesve si e Porshës “mik.”