Kim Zolciak pretendon se vajza Brielle ka paguar faturën e energjisë elektrike, jo Kroy Biermann

Klea

Kim Zolciak pretendon se vajza Brielle ka paguar faturën e energjisë elektrike, jo Kroy Biermann

Real Housewives of Atlanta alum Kim Zolciak po përballet me disa vështirësi teknike. Ndërsa bashkëshorti i saj i larguar Kroy Biermann po përpiqet të detyrojë shitjen e Atlanta McMansion të tyre, Kimbo ka lënë të gjitha të rrinë në LA.

Kohët janë të vështira, ndaj pse të mos dilni në rrugë dhe të jeni sa më larg fëmijëve tuaj të mitur? Kroy po e mban gjirin ndërsa Kim dyshohet se kontrollohet ose ikën nga problemet e saj, cilado që funksionon. Ajo mori Brielle Biermann gjatë rrugëtimit të saj dhe bëri një Live shumë të pafat në Instagram.

Brielle po i paguan faturat?

Kroy dhe Kim janë pa para, por kjo nuk e pengoi Kim të fluturonte për në Los Angeles. Duket se ajo po përpiqet të tregojë narrativën se ajo është atje duke marrë një lloj kujdesi shëndetësor pas goditjes në tru, por është e vështirë të thuhet me Kim.

Në mungesë të saj, avokatët e Kroy po përshkruanin me detaje pasurinë e humbur të familjes falë varësisë së saj (të supozuar) ndaj bixhozit. Pas paraqitjes së kërkesës për divorc në maj, Kimbo dhe Kroy u pajtuan shkurtimisht, por duket sikur Kroy shkoi në nivelin 10 kur çifti nuk mund të paguante hipotekën e korrikut. Kjo është ndoshta ajo që e shtyu Kroy të paraqesë për t’i dhënë fund martesës për herë të dytë.

Por Kim po i bën gjërat e Kim-it dhe nuk shqetësohet plotësisht nga e gjithë kjo. Ndërsa Kroy detajon pamundësinë për të paguar faturat e shtëpisë, si mbajtja e dritave ndezur, Kim u tall me këtë në mediat sociale dhe tha që Brielle e pagoi atë. Sikur kjo është diçka për të qenë krenarë.

Përdoruesi i TikTok @bravotvaddict, ndau klipin ku Kim në të vërtetë thotë se “nuk e pranon marrëzinë”. E dimë e dashur, disa nga budallallëqet kanë mbetur të papranuara për kaq shumë kohë, sa do të doja të të shihja në gjyq.

Pastaj Kim tha: “Në fakt Brielle pagoi faturën e energjisë elektrike, faleminderit.” Ajo vazhdoi të shpërndahej në një nënqeshje tepër shqetësuese sepse ishte e gjitha një shaka e madhe për të, me sa duket.

Në dosjen e tij të divorcit, Kroy ka kërkuar kujdestarinë e vetme të katër fëmijëve dhe mbështetjen e fëmijëve. Një gjykatës nuk ka vendosur ende për kërkesën e tij për të shitur McMansion.