Kim Zolciak pretendon se ndihet i pasigurt pas përleshjes me Kroy Biermann, telefonon 911

Klea

Kim Zolciak pretendon se ndihet i pasigurt pas përleshjes me Kroy Biermann, telefonon 911

Oh pikëllim i mirë, nuk mundem. Nëse është një ditë që përfundon me Y, Kim Zolciak ndoshta ka humbur kohën dhe burimet e departamentit të saj lokal të policisë. Alum Real Housewives of Atlanta duhet të heqë qafe mashtrimet në këtë pikë, sepse nuk po dalin më truket nga kapelja e saj.

Këtë javë pamjet e kamerës së trupit dhe telefonata 911 u publikuan nga një incident i Kim dhe Kroy Biermann kishte në fund të gushtit. Ajo shkoi për të filmuar The Surreal Life për disa javë dhe gjithçka ishte e qetë. Tani ajo është kthyer dhe nuk ndihet e sigurt, ndaj thirri sërish policët. TMZ ka lugën.

Kim, thjesht ndalo

Nuk ka asnjë sasi sherebele apo uji të shenjtë që do të dëbojë demonët që jetojnë tani brenda McMansion të Kim dhe Kroy. Këta të dy kanë jetuar në korsinë toksike përpara fëmijëve të tyre dhe asnjëri prej tyre nuk ka mirësjellje të lirojë ambientet.

Ndonëse mund të duket sikur Kim është i keqi kryesor në këtë skenar, Kroy është po aq fajtor që e ka mundësuar vazhdimisht dhe ka vazhduar të angazhohet në një marrëdhënie fizike. Ata në thelb e meritojnë njëri-tjetrin dhe viktimat e vërteta të paaftësisë së tyre janë fëmijët.

Tani Kimbo dhe Kroy po kalojnë procesin e divorcit ndërsa janë nën të njëjtën çati. Mbrëmjen e së enjtes së kaluar, Kim thirri të dashurit e saj në 911 për të raportuar se Kroy i kishte vjedhur celularët e saj. Asaj iu desh të telefononte nga telefoni fiks, sepse celularët e saj ishin në posedim të Kroy.

Kroy nuk dëgjohet gjatë telefonatës së saj. Ndoshta diku ka brejtur dru sepse po vuan pasojat e gruas së tij. Kim këshilloi se nuk ndihej e sigurt dhe donte të largohej nga shtëpia. Disi operatori 911 e pengoi veten të bërtisnin, “Më në fund!”

Kimbo tha se Kroy ishte fshehur pas një dere të mbyllur në dhomën e gjumit. Sipas Kim, të katër fëmijët ishin të pavetëdijshëm dhe në gjumë – ashtu si 837 herët e tjera që ata kanë thirrur policët këtë vit. Raporti i policisë tha se forcat e rendit bënë vizitën e tyre të rregullt javore në McMansion dhe “i zgjidhën gjërat”. Kim mori telefonat e saj celularë dhe pranoi të flinte në një dhomë gjumi tjetër me derën e mbyllur.

Divorci i tyre vazhdon të jetë në proces.