Kim Zolciak

Klea

Kim Zolciak po përgatitet për “Big Poppa” të radhës me një operacion për shtrëngimin vaginal

Kim Zolciak po përgatitet për “Big Poppa” të radhës me një operacion për shtrëngimin vaginal

Kim Zolciak po përgatitet për “Big Poppa”-n e radhës, me një operacion për shtrëngim vaginal mes ndarjes së saj të çrregullt nga Kroy Biermann.

Kim Zolciak

Amvisat e vërteta të Atlantës alum ndaloi ndarjen e saj kaotike nga Kroy Biermann mjaftueshëm për t’iu nënshtruar një procedure përtëritjeje vaginale me lazer. Kim i besoi kirurgut plastik me bazë në Los Anxhelos, David Matlock, për të rinovuar pjesët e saj intime në mes të luftës së saj të shkurorëzimit që rrëmbeu titujt kryesorë.

Kim Zolciak

Nëna e gjashtë fëmijëve ishte e hapur për përvojën e saj, duke postuar një bobin në Instagram Story nga doktori që kreu procedurën. Kim Zolciak, e cila ishte me fytyrë të zhveshur teksa kishte veshur një xhup rozë ylberi, e emocionuar u tha fansave dhe ndjekësve të saj se do t’i nënshtrohej një “Përtëritje V”. Ajo sqaroi se vendimi i saj nuk kishte të bënte me bashkëshortin e saj të larguar.

“Natyrisht, unë kam pasur gjashtë fëmijë. I kisha të gjitha natyrshëm. Pra, kur vrapoj apo edhe kur teshtihem, urinoj pak, gjë që më shqetëson shumë”, shpjegoi ajo. “Pra, unë jam me më të mirët në vend që e bëjnë këtë sot, kështu që jam shumë i emocionuar. Do t’ju mbaj të informuar.”

Kim Zolciak

e Kim-it bit zonja nuk ishin “Mos u vono” Fokusi i vetëm i alum – ajo gjithashtu tregoi se kishte në plan të shtrëngonte lëkurën e saj.

Mjeku e përshkroi videon: “Pasi kishte shumë fëmijë në mënyrë natyrale, ajo filloi të kishte muskuj të relaksuar, të cilët vendosi të bënte përtëritje vaginale me lazer për të ndaluar urinimin e saj sa herë që vraponte ose teshtitte”.

Kroy Biermann

Ylli i realitetit do të duhet të përmbahet nga seksi për gjashtë javë pas procedurës, sipas faqes së internetit të mjekut.

“Gjatë periudhës së rikuperimit, mos u përfshini në aktivitete seksuale ose ushtrime (duke përfshirë, por pa u kufizuar në joga, rrotullim, çiklizëm, Pilates, vrapim, peshëngritje, etj),” thuhet në faqen e internetit.

Kroy Biermann

Gjatë sezoneve fillestare të Amvise të vërteta të Atlantës Kim kishte një realitet të mbushur me luksin e ofruar nga një baba sheqer, pavarësisht se figura në hije e njohur si “Big Poppa” ishte e martuar me një grua tjetër gjatë asaj periudhe. “Big Poppa” ishte një emër i njohur nga RHOA tifozët më parë Kim u martua me burrin e saj tashmë të larguar Kroy Biermann në vitin 2011.

Kim Zolciak

Muajin e kaluar, 45-vjeçari i kërkoi gjykatës shkarkimin të Kroit peticion divorci, duke cituar jetën e tyre aktive seksuale si provë se martesa e tyre mbeti e fortë. Ajo deklaroi se dyshja e diskutueshme ishte angazhuar në “marrëdhënie seksuale martesore në shumë raste” që kur ish-mbrojtësi i linjës NFL fillimisht paraqiti kërkesën për divorc.

Kroy Biermann

Kroy pranoi se ai dhe gruaja e tij e larguar kishin qenë të përfshirë në aktivitet seksual, por përsëriti në dokumentet e gjykatës se ai “nuk kishte dëshirë të pajtohej”.

“Fakti që ai u angazhua në marrëdhënie seksuale me [Zolciak] nuk tregon një dëshirë për t’u pajtuar”, thuhet në dokumente, duke shtuar se Kroy “mbetet i palëkundur në dëshirën e tij për t’u divorcuar.”

Kroy Biermann

Këtë e pretendoi edhe ish-sportistja profesioniste 38-vjeçare Kim po përdorte kërkesën e saj për pushim nga puna si një mjet për të “zvarritur” procedurat e tyre të divorcit dhe për të penguar shitjen e pasurisë së tyre prej 3 milionë dollarësh në Gjeorgji.

“Ajo ka deklaruar se preferon të falimentojë; një lëvizje që do të sigurojë që palët dhe fëmijët e tyre të qëndrojnë nën të njëjtën çati për një periudhë të konsiderueshme kohore”, thuhet në dokumente.

Kim Zolciak

Në fillim të këtij muaji, Kroy dhe Kim nxorën në treg rezidencën e tyre Alpharetta, Georgia mes procedurave të vazhdueshme të sekuestrimit. Prona me shtatë dhoma gjumi e çiftit është në dispozicion për 6 milionë dollarë, pavarësisht sekser.com duke e vlerësuar shtëpinë në afërsisht 2,540,00 dollarë.