Kim Zolciak nuk kthehet në amvise reale të Atlantës: 'Më falni që ju zhgënjej'

Klea

Kim Zolciak nuk kthehet në amvise reale të Atlantës: ‘Më falni që ju zhgënjej’

Djema, Kim Zolciak është kthyer sërish për të bërë gjëra të çuditshme. Ish-ylli i Bravo ka qenë në të gjithë mediat gjatë vitit të fundit pasi u bë publik lajmi për divorcin e saj nga Kroy Biermann. Por nuk është se rrugët nuk po bisedonin për të më parë. Ajo dhe Kroy kanë pasur disa probleme financiare – veçanërisht në lidhje me rezidencën e madhe ku ata banojnë në Gjeorgji. A është e tyre? A janë bankat? Askush nuk e di vërtet.

Ne e dimë, megjithatë, se ata kanë nevojë urgjente për një kontroll. Pasi mbijetoi dhe lulëzoi (mezi) nga reality show-i i tyre familjar, Mos u vono, Bravo më në fund shijoi ylberin dhe anuloi zjarrin e një produksioni në koshin e mbeturinave. Që atëherë, thashethemet po qarkullonin nëse ylli i realitetit do të kthehej në terrenin e saj në shtëpi Amvise të vërteta të Atlantës. Epo, ajo më në fund i ka adresuar thashethemet.

Kim Zolciak Biermann bëri maksimumin për të na thënë se asaj nuk iu kërkua të kthehej në RHOA

Në fillim të kësaj jave, Kim-i kishte zhurmë në Bravoverse kur postoi një foto të fshehtë të saj në setin Watch What Happens Live dhe një emoji gjigante pjeshke. “Njoftimi i madh vjen më vonë sot”, ka shkruar ajo foton. Megjithatë, në një intervistë për Celebbuzz, ish-Shtëpiaja tha se nuk kishte në plan të rikthehej në serial. Uh – thjesht sjellje e çuditshme.

“Ka pasur raporte dhe zhurma për kthimin tim në The Real Housewives of Atlanta, veçanërisht me gjithçka që po ndodh në jetën time,” filloi ajo. “Kështu që doja të sqaroja se çfarë po ndodh pasi nuk dua të të lë më të varur. E vërteta është (rrokullisni daulle ju lutem) … Unë nuk po kthehem te The Real Housewives of Atlanta.”

Ajo vazhdoi, duke thënë se i pëlqeu koha e saj në ekskluzivitet dhe kërkoi falje për zhgënjimin e fansave, por ajo është e fokusuar në mundësi të ndryshme.

“…kjo nuk do të thotë që ju e keni parë të fundit nga unë ende në TV, kështu që qëndroni të sintonizuar për më shumë rreth kësaj në të ardhmen e afërt.”

Duartrokisni nëse doni ta shihni Kim përsëri në Real Housewives. Ope. Janë ato kriketa që dëgjoj?

Transmetoni sezonet e mëparshme të RHOA në Peacock.