Kim Zolciak nënshkruan marrëveshje për rikthimin e realitetit televiziv në jetën surreale

Klea

Kim Zolciak nënshkruan marrëveshje për rikthimin e realitetit televiziv në jetën surreale

Miqtë duket si pas një pauze jashtëzakonisht të gjatë, alum Real Housewives of Atlanta Kim Zolciak po i rikthehet realitetit televiziv. Por ju nuk do ta shihni Kim në asnjë të preferuar të Bravo.

Kjo do të jetë shumë interesante. Kimbo ka nënshkruar për të marrë pjesë në një nga rrëmujët më të mëdha të televizionit të pakontrolluar. Zonja dhe zotërinj, më lejoni të prezantoj anëtarin më të ri të Jeta Surreale, Znj. Kimberleigh Marie Zolciak. Dhe po, kështu ajo e shqipton emrin e saj të qeverisë.

Kthimi në jetë, përsëri në realitet…

Epo, të paktën ajo ka një punë dhe nuk mund të mendoj për dikë që ka më shumë nevojë për një çek sesa Kim. Sipas TMZ, ajo do të rikthehet në ekranin e vogël dhe do të shfaqet së bashku me “yjet” e tjerë në sezonin e 8-të të MTV të The Surreal Life.

Çfarë është mbi/nën që Kim të qëndrojë në shtëpi më shumë se 48 orë? Kjo situatë nuk është ideale për Kim, por lypësit nuk mund të jenë zgjedhës dhe ajo aktualisht është në Team Beggar. Mes problemeve masive financiare me Kroy Biermann dhe një divorci të afërt, Kim duhet të gjejë disa para.

Mësoni se me kë do të kalojë shumë kohë Kimbo. Së pari, ne kemi Chet Hanks. Ai është djali tepër i bezdisshëm i Tom Hanks, i cili në thelb luan si B-rad nga më të kërkuarit e Malibu. Atleti profesionist dhe komodina e gjithanshme Johnny Weir do të jetë gjithashtu në shtëpi dhe shpresojmë se Kim nuk do të ketë anën e tij të keqe.

Këngëtarja Macy Grey po i bashkohet udhëtimit, megjithëse Macy duket mjaft e rezervuar dhe ndoshta do të ulet në një qoshe dhe do të përpiqet të qëndrojë e pashqetësuar. Anëtarja e Fifth Harmony, Ally Brooke, ndoshta do të vërë në dyshim zgjedhjet e saj të jetës. Po mendoj se mund të krijohet një bandë shtëpie sepse në shfaqje do të jetë edhe OT Genasis i cili është reper dhe aktor. Midis Macy, Ally, OT dhe Kim, një supergrup i ri mund të jetë në mesin tonë.

Josie Canseco gjithashtu u regjistrua dhe mendoj se ndoshta ajo mund t’i japë Kimbo-s disa këshilla pro për … pozimin. Fundjavën e kaluar, kasti fluturoi deri në Kolumbi për produksion dhe bekoi këdo pranë Kim-it sapo ajo të fillojë të tërheqë lojërat e fatit.

Fat i mirë për të gjithë të përfshirët, ne do të dërgojmë mendime dhe lutje. Për momentin, nuk ka asnjë datë të perceptuar transmetimi për Sezonin 8 të The Surreal Life.