Kroy Biermann

Klea

Kim Zolciak luan bixhoz nga çantat e shitura të stilistëve dhe injoron faturat … Kroy i lutet gjykatës ta ndalojë atë!

Kim Zolciak luan bixhoz nga çantat e shitura të stilistëve dhe injoron faturat … Kroy i lutet gjykatës ta ndalojë atë!

Kroy Biermann i ka kërkuar gjykatës të përcaktojë një ndarje të pasurisë në mes të luftës së tij për divorc me gruan e larguar, Kim Zolciak.

Kroy tregoi në Amvise të vërteta të Atlantës “koleksioni i shtrirë” i alum me çanta, këpucë dhe rroba pothuajse të reja të stilistëve që ajo kishte shitur në internet, në një mocion të sapo paraqitur të marrë nga Radar Online.

Kroy Biermann

Kim Zolciak Kohët e fundit renditi pjesët e bagazheve Louis Vuitton të burrit të saj të larguar së bashku me veshjet e saj të stilistëve, duke përfshirë këpucë dhe çanta me çmim nga 650 deri në 6,750 dollarë. Një çantë Chanel u rrëmbye për gati 7 mijë dollarë, dhe një palë këpucë Gucci “të reja” me sa duket u shitën për 1250 dollarë.

Ish-avokati i mbrojtësit të linjës së Atlanta Falcon, Marlys A. Bergstrom, i tha gjykatës se “asnjë nga fondet nuk është përdorur për të mbështetur pasurinë martesore”, nga shitja e mediave sociale. Ai vuri në dukje se mbetet e paqartë se ku Kim Zolciak kishte fshehur të ardhurat.

Kim Zolciak

Dokumentet më të fundit të gjykatës e thanë këtë Kim dhe Kroy qasje të përbashkët më parë vetëm në llogaritë e përbashkëta bankare.

Kroy Biermann’s mocioni thoshte – “Blerjet e bëra nga palët, veçmas ose së bashku, financoheshin nga aktivet në llogaritë e përbashkëta”.

Mocioni e sqaroi këtë Kim dhe Kroy tani kanë llogari bankare të veçanta, të krijuara pas ndarjes. Kroy po kërkon që gjykata të klasifikojë pasurinë e çiftit si martesore ose personale. Këtë e ka kërkuar edhe ai Kim kërkohet të mbulojnë të gjitha tarifat e avokatit dhe shpenzimet shtesë që lidhen me paraqitjen e mocionit të ri.

Kroy Biermann

Cfare ka Kim po merreni me financat e familjes? Këtë e pretendon ish-bashkëshorti i saj që do të bëhet së shpejti Kim është duke u përballur me një varësi të rëndë të lojërave të fatit që i ka shteruar burimet e tyre financiare. Mes divorcit të tyre të diskutueshëm, Kroy pretenduar se Kim i ka shpenzuar në mënyrë të pamatur të gjitha të ardhurat e saj në kazino dhe në gërvishtje llotarie, duke kënaqur zakonin e saj intensiv të kumarit, ndërkohë që ka lënë pas dore të paguajë miliona fatura të papaguara.

Kim Zolciak

Dyshja është goditur me padi të shumta gjatë muajve të fundit, duke përfshirë një barrë masive tatimore nga IRS. Agjencia qeveritare e goditi çiftin me një kartëmonedhë 1,147,834.67 dollarësh pak para se të njoftonin ndarjen e tyre, në fillim të këtij viti. Kroy u godit më vonë me një padi për borxhin e grumbulluar në një kazino në Bahamas dhe një faturë të papaguar të lidhur me një qira makine. Kim është paditur gjithashtu nga Saks/Capital One për neglizhencë për të paguar 150 mijë dollarë borxh dhe tarifa të kartës së kreditit. Muajin e kaluar, i pari Mos u vononi ylli u urdhërua të paguante 230 mijë dollarë pasi ajo dështoi në një linjë kredie për kapitalin e shtëpisë.

Kroy Biermann

Kroy Kohët e fundit kundërshtuan pretendimet se ai kishte shitur sende personale për të blerë dhurata për Krishtlindje për fëmijët e çiftit. Muajin e kaluar, të brendshëm i thanë TMZ këtë Kim ishte duke shitur pasuritë që ajo kishte fituar para martesës për të mbledhur fonde për t’u blerë fëmijëve të tyre dhurata për Krishtlindje.

Kroy nuk bleu dhurata, aka, ‘gjëra’ për fëmijët,” tha Bergstrom për Us Weekly të mërkurën, 27 dhjetor. asnjë argument, kjo ishte e gjitha Kim.”

Kroy Biermann

avokati shpjegoi se klienti i tij investoi kohë, jo para, në jetën e fëmijëve të tij.

Kim dhe Kroy ndajnë katër fëmijë, Kroy, 12, Kash, 11 dhe binjakët 10 vjeç, Kane dhe Kaia. Kroy miratuar e Kim-it Vajzat e rritura, Brielle, 26 dhe Ariana, 22 vjeç, pas martesës së çiftit, në 2011.

Kim Zolciak

Ish-ët e ardhshëm gjithashtu kanë luftuar për të shitur rezidencën e tyre në Milton, Gjeorgji, teksa procedurat për sekuestrimin e janarit po afrohen.