Kim Zolciak

Klea

Kim Zolciak kthehet në Reality TV mes divorcit të saj të çrregullt!

Kim Zolciak kthehet në Reality TV mes divorcit të saj të çrregullt!

Kim Zolciak po planifikon një rikthim në TV realitet, mes divorcit të saj të çrregullt nga burri i larguar, Kroy Biermann.

Kroy Biermann

Amvisat e vërteta të Atlantës alum është duke punuar në një seri të re të pascript, sipas një raporti të ri nga Page Six.

Kim është në fazat e hershme të zhvillimit të një reality show të ri. Ajo është në bisedime me disa rrjete dhe transmetues,” tha një burim i brendshëm për median.

Burimi shtoi se “në këtë pikë, është e paqartë se ku do të përfundojë shfaqja apo për çfarë do të bëhet fjalë.”

Kim Zolciak

Një informator i dytë e tha këtë Kim ishte “e ngazëllyer për të parë se çfarë ndodh” pasi “krijuesi është ende duke u hekurosur”.

Një burim i tretë tha se titulli i përafërt i reality show-t të ri është “To Hell and Back”, duke iu referuar e Kim-it Problemet martesore dhe financiare që janë rrëmbyer prej muajsh.

Kim Zolciak

Kroy dhe e Kim-it Lufta e hidhur e divorcit është shënuar nga padi të shumta, grindje të zjarrta në familje dhe një kërcënim i vazhdueshëm për mbyllje të rezidencës së tyre në Gjeorgji. Katër fëmijët e dyshes së larguar, Kroy Jr., 12, Kash, 11 dhe binjakët 10 vjeçarë Kaia dhe Kane, thuhet se kanë qenë dëshmitarë të reagimit të policisë ndaj shkrirjeve shtëpiake brenda shtëpisë së tyre.

Kim Zolciak

Në korrik 2023, Kim thirri policët dhe pretendoi se Kroy e kishin mbyllur atë nga shtëpia e tyre dhe i kishin rrëshqitur çelësat e makinës.

Në një incident të veçantë, Kim akuzoi burrin e saj të larguar se i kishte mbyllur gjërat, i kishte vjedhur celularët dhe e kishte mbyllur atë nga dhoma e gjumit. TMZ më vonë konfirmoi se debati erdhi nga çifti situatë e rëndë financiare. Raporti thoshte se të dy ishin grindur për një javë përpara se gjërat të vlonin përfundimisht.

Kim Zolciak

Në nëntor, e njëjta media raportoi se policët u shfaqën në rezidencën e Gjeorgjisë pasi morën një telefonatë për një përleshje “jashtëzakonisht të zhurmshme”. Tre oficerë dhe një mbikëqyrës thuhet se zgjidhën mosmarrëveshjen. Burimet më vonë konfirmuan se një nga fëmijët e mitur të çiftit kishte bërë një telefonatë.

Kim Zolciak

Kim dhe Kroy ende jetojnë nën të njëjtën çati, por në zona të veçanta të shtëpisë. Në nëntor, çifti u urdhërua të qëndronin larg njëri-tjetrit ndërsa divorci i tyre po shkonte përpara. Gjykata vendosi që Kim do të kishte përdorim ekskluziv të bodrumit dhe dhomës së dadove dhe Kroy dhoma e gjumit master.

Kim Zolciak

Incidentet e brendshme erdhën së bashku me problemet financiare në rritje dhe paditë e shumta.

Mos u vononi çifti u godit me një barrë tatimore federale më 11 prill 2023, pak para se të njoftonin ndarjen e tyre. IRS e akuzoi çiftin se i detyrohej mbi një milion dollarë taksa të prapambetura për vitet 2013, 2017 dhe 2018. Kroy u padit më vonë nga një kazino në Bahamas për borxhin e papaguar, dhe Kim u përplas me një padi të ngritur nga Saks/Capital One për neglizhencë për të paguar 150 mijë dollarë borxh dhe tarifa të kartës së kreditit.

Kim Zolciak

Ne shkurt, Kim u urdhërua të paguante 230 mijë dollarë pasi ajo dështoi në një linjë kredie për kapitalin e shtëpisë.

Alum Bravo ka shitur sende personale për t'ia dalë mbanë, ndërkohë që ka siguruar fansat dhe ndjekësit se po shkon mirë.

Kim Zolciak

e Kim-it ish RHOA bashkë-yll, Parqet Fedrabeson se nëna e gjashtë fëmijëve i takon sërish në qendër të vëmendjes së reality TV.

“Natyrisht, mendoj Kim Zolciak ka një histori shumë, shumë dinamike për të cilën njerëzit janë shumë të interesuar. Puna me të Kim ishte gjithmonë argëtuese. Ajo është një televizor i mrekullueshëm,” tha alumi i “Traitors” në podkastin “Virtual Reali-Tea” të Page Six, muajin e kaluar.