Kim Zolciak

Klea

Kim Zolciak kthehet në Reality TV mes divorcit nga Kroy Biermann

Kim Zolciak kthehet në Reality TV mes divorcit nga Kroy Biermann

Kim Zolciak është duke vënë në skenë një rikthim në TV realitet, edhe pse ju nuk do ta gjeni atë Amvisat e vërteta të Atlantës.

Ish-ylli i Bravo i është bashkuar kastit të MTV Jeta Surrealesiç konfirmohet nga një njoftim për shtyp i marrë nga Gjithçka Rreth Çajit.

Kim Zolciak

Kim Zolciak udhëtoi për në Kolumbi fundjavën e kaluar për të xhiruar sezonin e tetë të reality show-t të mbushur me yje, i cili do të nisë prodhimin këtë muaj, raportoi fillimisht TMZ.

Kasti përfshin gjithashtu Macy Grey, Chet Hanks, Johnny Weir, Ally Brooke, OT Genasis dhe Josie Canseco.

“The Surreal Life”, një shfaqje që dokumenton ndërveprimet e një grupi të famshëm që jetojnë dhe ndërmarrin aktivitete të ndryshme së bashku, u rikthye në televizion në tetor 2022, pas një pauze 16-vjeçare.

Kim Zolciak

Pjesëmarrësit e kaluar në shfaqje përfshijnë yje si Dave Coulier, Tamar Braxton, Stormy Daniels, Dennis Rodman, Janice Dickinson, Flavour Flav, Tammy Faye Messner dhe Jose Canseco, i cili është babai i konkurrentit të ardhshëm, Josie.

Jeta Surreale

Kim nuk ka folur publikisht për rikthimin e saj në reality TV. Megjithatë, ajo la të kuptohej se ishte larg rezidencës së saj në Atlanta kur ndau një Story në Instagram të martën, ku shfaqej duke kërcyer në një banjë të sofistikuar dhe moderne.

Në një video pasuese, një person që duket se është Weir, 39 vjeç, ndërpreu seancën e saj të selfie-ve. Kim e përshëndeti me “Oh, përshëndetje, dashuri”, për të cilën burri i panjohur iu përgjigj me entuziazëm: “Përshëndetje!”

Kim Zolciak

Nëna e gjashtë fëmijëve ndoshta do të ketë një mori historish për të ndarë me anëtarët e saj të kastit, duke pasur parasysh procedurat e saj të trazuara të divorcit me ish-bashkëshortin e saj së shpejti. Kroy Biermann.

Kim dhe ish-ylli i futbollit, 38 vjeç, nisën procedurat e divorcit në maj, duke shkëmbyer një sërë akuzash për muaj të tërë përpara se të vendosnin përfundimisht të ndalonin divorcin në korrik.

Kim Zolciak

Megjithatë, ribashkimi i tyre jetëshkurtër ishte i shkurtër, me Kroy duke bërë kërkesë për t’i dhënë fund martesës së tyre edhe një herë vetëm një muaj më vonë në gusht. Ai gjithashtu kërkoi një seancë urgjente për të siguruar që shtëpia e çiftit prej 3 milionë dollarësh në Gjeorgji të dalë në treg sa më shpejt që të jetë e mundur.

“Nëse gjykata e urdhëron, atëherë gjykata mund ta zbatojë urdhrin. Ajo po merr kontrollin nga duart e palëve,” tha Bergstrom për Us në atë kohë. “Dhe kjo është pikërisht ajo që duhet bërë në këtë pikë.”

Rreth asaj kohe, yjet e realitetit thuhet se kishin një debat të ashpër në lidhje me çështjet financiare përpara se atletja të aplikonte për divorc për herë të dytë.

Kim Zolciak kohët e fundit pohoi se ajo dhe Kroy po “punonin” sërish për të ndrequr martesën e tyre, por kjo u mohua menjëherë nga avokati i tij, i cili tha: “Nuk ka pajtim”.

Kroy Biermann

Kim ishte pjesë e kastit fillestar të Amvise të vërteta të Atlantës kur debutoi në Bravo në tetor 2008. Ajo qëndroi në shfaqje deri në sezonin e pestë, pas së cilës dokumentoi jetën e përditshme të familjes së saj në “Mos u vono” nga 2012 deri në 2020.