Kim Zolciak

Klea

Kim Zolciak i thotë policisë Kroy Biermann e abuzon fizikisht dhe ai nuk ‘ka punë’, Kroy thotë se është i pasigurt rreth alumit ‘RHOA’

Kim Zolciak i thotë policisë Kroy Biermann e abuzon fizikisht dhe ai nuk ‘ka punë’, Kroy thotë se është i pasigurt rreth alumit ‘RHOA’

Mes tensioneve në rritje, Kim Zolciak u tha autoriteteve të Gjeorgjisë se Kroy Biermann ka qenë fizikisht abuzues ndaj saj dhe ai është i papunë, gjë që, beson ajo, i jep asaj më shumë të drejtë në dhomën e tyre kryesore.

Kroy Biermann

Kim Zolciak dhe Kroy Biermann u gjendën në një sherr të papritur dramatik që u përshkallëzua deri në atë pikë ku forcat e rendit u thirrën në banesën e tyre. Burimet thonë se përçarja ishte relativisht e vogël, por kërkoi ndërhyrje për të ndihmuar në ‘ndërmjetësimin’ dhe qetësimin e situatës.

Kim Zolciak

Kim, 45, thirri 911 gushtin e kaluar, duke pretenduar se ish-bashkëshorti i saj së shpejti, Kroy, 38 vjeç, u barrikadua në dhomën e tyre kryesore, duke bllokuar aksesin e saj në sendet e saj personale. TMZ publikoi audion e telefonatës të mërkurën, duke hedhur më shumë dritë mbi incidentin.

“Nuk dua të bëj asgjë me ty. Unë dua të futem në dhomën time, zotëri, ” Kim mund të dëgjohet duke thënë Kroy ndërsa jeni në telefon me një dispeçer.

Kroy Biermann

Kim pretendohet në telefonatë se ish-futbollisti kishte qenë më parë “fizik” me të dhe e kishte “kërcënuar” duke e bërë atë të kërkonte ndërhyrjen e policisë për sigurinë e saj, shtypni play më poshtë për ta dëgjuar.

Në pamjet e kamerës së trupit të kapur në shtëpinë e çiftit në Gjeorgji, oficerët e policisë dëgjohen duke këshilluar Kim për të “shmangur përshkallëzimin e situatës”, nëse ata arrijnë të bindin Kroy për të zhbllokuar derën e dhomës së gjumit.

“Unë thjesht dua të fle në shtratin tim,” përgjigjet Mos u vononi alum, e cila shfaqet pa grim me flokët e lidhur në topuz dhe e veshur me një veshje të zezë casual.

Kim Zolciak

Një oficer i sugjeron Kim se gjetja e një terreni të mesëm mund të jetë qasja më e mirë, si të Kroit britma të mbytura dhe të paqarta rezonojnë nga ana tjetër e derës së mbyllur.

Shtypni luaj më poshtë për të dëgjuar.

Më pas, oficeri i drejtohet ish-yllit të Atlanta Falcons, duke i thënë: “Zotëri, nëse vazhdoni në këtë rrugë, nuk do të shkojë mirë,” më vonë shtoi: “Tani po më bëni të ndihem shumë i pakëndshëm dhe i pasigurt”.

Kroy Biermann

Kroy përgjigjet: “Nuk të kam bërë asgjë” dhe pretendon se “siguria e tij [is] në rrezik”, duke treguar shqetësimet se Kim mund të përshkallëzojë situatën pas largimit të tyre.

Shtypni luajtjen më poshtë për të dëgjuar.

Akuzat e kaluara nga ish-ylli i NFL pretendojnë se i dashuri dikur Bravo kishte shfaqur sjellje abuzive. Në video shihen oficerët duke marrë e Kim-it artikuj të tillë si një batanije, karikues telefoni, medikamente dhe krem ​​për qafën nga të Kroit posedim.

Kroy Biermann

Ish-çifti ka qenë i përfshirë në një sagë të nxehtë divorci që nga maji 2023. Të dy kërkuan në gjykatë për të zgjidhur martesën e tyre, por përfundimisht patën një ndryshim në zemër dhe vendosën të mos e kalonin divorcin.

Megjithatë, në fund të gushtit, Kroy mori sërish masa ligjore. Ai paraqiti një tjetër dosje, duke pohuar se martesa e tyre ishte “dëmtuar në mënyrë të pariparueshme”. Për më tepër, ai kërkoi kujdestarinë e plotë ligjore dhe fizike të katër fëmijëve të tyre më të vegjël: Kroy Jr. “KJ”, 12, Kash, 11 dhe binjakët 9-vjeçarë, Kaia dhe Kane.

Kim Zolciak

Në një video të kamerës së policisë të publikuar më parë nga korriku, është e shqetësuar Kim mund të shihet në lot, duke pretenduar Kroy i kishin ndaluar edhe një herë hyrjen në një dhomë në shtëpinë e tyre, e cila po përballet me mbyllje.

“Unë e meritoj të jem në këtë banjë, [but] ai tha: ‘Dil jashtë, dil, dua të bëj dush’, por ai më mbylli jashtë dhe nuk mund të kthehem brenda,” u tha ajo policëve në atë kohë, duke shtuar: “Diçka nuk shkon me mendjen e tij. . Diçka nuk është në rregull.”

Gjatë atij incidenti, Kroy informoi policinë: “I kam kërkuar me dashamirësi të largohet nga dhoma jonë e gjumit, në mënyrë që të bëj dush në privatësi, sepse nuk i besoj. Ajo refuzon të largohet. Ajo është një narcisiste, kështu që po luan lojërat e saj.”

Kim Zolciak

Rezidenca luksoze e çiftit në Gjeorgji do të përballet me mbylljen më 7 nëntor, e cila po lëviz të Kroit shtyni të listoni pronën. Përpara se t’i drejtoheni procedurave ligjore, Kroy u përpoq të merrte Amvise të vërteta të Atlantës alum për të rënë dakord së bashku për të shitur pasurinë e tyre prej 3 milionë dollarësh. Duke shitur shtëpinë e tyre familjare, ata potencialisht mund të shlyejnë një pjesë të borxhit të tyre, me kusht që të gjejnë një blerës përpara datës së mbylljes së detyrimit.