Kim Zolciak heq unazën e martesës mes divorcit, duket se ka veshur byzylyk spitalor

Klea

Kim Zolciak heq unazën e martesës mes divorcit, duket se ka veshur byzylyk spitalor

Real Housewives of Atlanta alum Kim Zolciak ka humbur disa gjëra kohët e fundit. Jo, nuk po flas për të gjitha paratë e familjes së saj, gjoja. Ajo ka humbur peshë, ka humbur burrin e saj dhe tani ajo ka humbur unazën e martesës.

Edhe një herë Kim është e zhveshur se gisht pasi mori për herë të dytë letrat e divorcit të Kroy Biermann. Pavarësisht të gjitha humbjeve të Kimbo, ajo ka diçka të re. Ajo ka kaluar nga diamantet në byzylykët spitalorë pas një operacioni të fundit.

Një martesë e prishur dhe disqe të këputura

Me mirësjellje @kimzbiermann

Përmes një përditësimi nga Historitë e saj në Instagram, Kim u tha fansave të saj se iu nënshtrua disa operacioneve. Jo, jo kirurgji estetike, ishte riparimi i hernisë së diskut. Oh.

Kim postoi një foto ku tregonte mbresë nga operacioni. Por në Insta Story-n e saj, ajo po shijonte gjithashtu atë që dukej të ishte një pije për të rritur, ndërsa po fluturonte për diku. Kur e pyetën se ku po shkonte, Kim u përgjigj: “Punoni, punoni, punoni…”

Ajo ka zbuluar edhe një foto ku dukej më mirë vraga në qafë. “Scar duket e mrekullueshme”, ka shkruar Kim. Pavarësisht se dukej e dëshpëruar jashtë Land Rover-it të saj të bardhë gjatë fundjavës, Kim duket se po ecën mirë.

Papgalore / BACKGRID

Ndërsa Kim nuk i tha askujt se ku po fluturonte, shpresojmë se është diku ku ajo mund të fitojë disa para. Divorci nuk është e vetmja gjë që duket mbi kokën e saj. Kroy dëshiron McMansion që ata ndajnë, kujdestarinë e katër fëmijëve dhe mbështetjen e fëmijëve. Për më tepër, kreditorë të shumtë po vijnë pas Kim.

Vetëm javën e kaluar SAKS/CAPITAL ONE tha se Kim kishte një nga kartat e tyre me një limit prej 115 mijë dollarësh. Por ajo me sa duket nuk ka paguar për të – kompania thotë se pagesa e saj e fundit e regjistruar ishte në shtator 2022. Target po kërkon gjithashtu para prej saj dhe IRS kërkon një milion të lezetshëm. Oh, dhe ajo kazino në Bahamas po pret gjithashtu disa fonde.

Javë pasi u pajtuan me Kroy, grimi i tyre u kthye për t’u ndarë sepse nuk mund të ndalonin së luftuari. Në këtë kohë, Kim planifikon të qëndrojë në Atlanta, por nuk i është përgjigjur dokumenteve të divorcit të Kroy.