Kim Zolciak feston fitoren në kazino pavarësisht nga divorci dhe problemet me paratë

Klea

Kim Zolciak feston fitoren në kazino pavarësisht nga divorci dhe problemet me paratë

Tavolinat duket se janë ndezur Kim Zolciak, por ajo duket krejtësisht e pavëmendshme ndaj faktit. Pastaj përsëri, për të, injoranca mund të jetë lumturi. Në fillim të këtij viti, ish-ylli i Real Housewives of Atlanta dhe bashkëshorti i saj, Kroy Biermannnjoftuan planet e tyre për t’u divorcuar nga njëri-tjetri.

Nuk ishte aspak tronditëse pasi fansat zbuluan rrethanat e tyre. Thuhet se të dy i kishin borxh IRS mbi një milion dollarë. Nga atje, gjërat thjesht u bënë më të rrëmujshme, me raportet për policinë që thirrej, paruket shiteshin dhe dyqanet online u komanduan. Pastaj, një ditë, gjithçka mori fund.

Saga e divorcit kishte përfunduar me të dyja palët që shprehën dëshirën e tyre për t’i bërë gjërat të funksionojnë. Miqësia nuk zgjati shumë. Së fundmi, Kroy bëri të ditur se kishte në plan të divorcohej sërish dhe nuk kishte ndërmend të tërhiqej. Kim, megjithatë, vazhdoi të sugjeronte se ata ende po i bënin gjërat të funksiononin. Dhe ky mashtrim mund të shpjegojë sjelljen e saj të fundit.

Kim ndez Benjamins në kazino

Foto Kredia: @kimzbiermann përmes Instagram

Më 11 shtator, Kim postoi një Story në Instagram me mikun e saj, Brian Brady. Kim e etiketoi atë dhe shkroi “Cha Cha Chibggggggg”, ndërsa Brian ndezi disa kartëmonedha 100 dollarësh në kamerë. Ajo do të thoshte “cha-ching”, natyrisht, duke imituar tingullin e një kase. Sfondi kishte makina të ndryshme kazino të dukshme, megjithëse në mënyrë të paqartë.

Sjellja e Kim ishte me të drejtë befasuese për ata që e kanë ndjekur sagën e saj. Ishte një gjë të shkoje në kazino në radhë të parë, por të postoje udhëtimin në Instagram mes divorcit të saj të kushtueshëm? Gjatë sagës së parë të divorcit, Kroy akuzoi Kim-in për një varësi nga bixhozi dhe me këtë histori si provë, ai mund të mos ishte jashtë pike.

Shfaqja ishte ekstra absurde nga ana e Kim-it, duke marrë parasysh titujt e fundit që rrethonin kalvarin e çiftit me shitjen e shtëpisë së tyre. Kroy thuhet se iu lut Kimit të pranonte të shiste shtëpinë pasi ata vazhdojnë të përballen me vështirësi financiare në rritje, por Kim dyshohet se e ka shmangur plotësisht këtë çështje.