Kim Zolciak do të qëndrojë në Atlanta 'Për momentin' në mes të dramës së divorcit

Klea

Kim Zolciak do të qëndrojë në Atlanta ‘Për momentin’ në mes të dramës së divorcit

Kim Zolciak-Biermann po shikon nga e ardhmja, një pa Kroy Biermann. Dhe planet e saj të mëdha mund të përfshijnë edhe një rikthim të mundshëm në TV realitet. Ish-ylli i Real Housewives of Atlanta zbuloi planet e saj gjatë një pyetje dhe përgjigje në Instagram ku bëri disa pyetje nga ndjekësit e saj gjatë udhëtimit.

Ish-Shtëpiaja 45-vjeçare falënderoi fansat për shqetësimin e tyre mes dramës së saj të divorcit përpara se të prekte tema dhe plane të tjera për të ardhmen e saj, duke përfshirë qëndrimin në Atlanta dhe ndoshta një rikthim madhështor në ekranin e vogël.

Po t’i kthehemi reality show-ve?

Kur fansat e pyetën nëse ajo do të dëshironte të rikthehej ndonjëherë në shfaqjen e saj Don’t Be Tardy, e cila u shfaq në vitin 2012 dhe u shfaq për tetë sezone, Kim ishte e turpëruar në përgjigjen e saj dhe tha se ndoshta nuk do të kthehej në shfaqjen e saj të mëparshme. por në vend të kësaj “ndoshta një shfaqje e re”. Ajo gjithashtu tha se do të qëndronte në Atlanta “për momentin”.

Dhe ndërsa kjo mund të nënkuptojë se fansat mund të presin me padurim ta shohin përsëri në ekranet e tyre, kjo nuk është hera e parë që Kim ka ngacmuar rikthimin në një projekt në kamera. Ajo u shfaq shkurtimisht në sezonin 15 të RHOA, i cili u shfaq premierë majin e kaluar, dhe së fundmi u pa me Troy VanderHeyden, një producent i njohur televiziv.

Ajo madje shtoi një mbishkrim të ëmbël në një foto të tyre në Instagram, duke folur për atë se sa shumë e donte atë dhe “duke bërë filma”.

Sa i përket RHOA, një burim i tha më parë US Weekly se Kim “nuk ka plane të kthehet me kohë të plotë” në ekskluzivitet, megjithëse mund të hamendësojmë vetëm se çfarë do të thotë “me kohë të plotë”.

Divorci me avull të plotë përpara

Megjithatë, tani për tani, Kim duhet të fokusohet në kalimin e dramës së saj të divorcit dhe të sigurojë një shkëputje të pastër nga Kroy. Dyshja, të cilët janë martuar që nga viti 2011, fillimisht paraqitën kërkesën për divorc në fillim të këtij viti, dhe nuk ishte e bukur.

Ata nuk humbën kohë duke hedhur akuza të ashpra për përdorimin e drogës, problemet e lojërave të fatit dhe më shumë njëri-tjetrit. Dhe sikur kjo të mos ishte mjaft e habitshme, pas gjithë kësaj, ata ende u pajtuan shkurtimisht dhe i hodhën poshtë kërkesat e tyre të mëparshme të divorcit.

Këtë herë, megjithatë, duket se është gati për t’i dhënë fund martesës dhe Kroy dorëzoi dokumentet e divorcit këtë gusht, ku ai kërkon kujdestarinë e plotë ligjore dhe fizike të fëmijëve të tyre të mitur, Kroy “KJ” Jr., 11, Kash, 10, dhe binjakët Kaia dhe Kane, nëntë.

Ai po kërkon gjithashtu qasje ekskluzive në shtëpinë e tyre në Atlanta, duke kërkuar që Kim të ndalohet nga prona dhe të kërkojë ushqim dhe mbështetje për fëmijët. Ai po nxjerr armët e mëdha. Sa i përket Kim-it, ajo nuk ka gjasa ta marrë këtë duke u shtrirë. Me siguri që ky divorc do të jetë më i rrëmujshëm përpara se të përfundojë.