Kim Zolciak dhe Kroy Biermann shijojnë darkën miqësore të përvjetorit pavarësisht nga problemet e divorcit

Klea

Kim Zolciak dhe Kroy Biermann shijojnë darkën miqësore të përvjetorit pavarësisht nga problemet e divorcit

Kam mbaruar zyrtarisht Kim Zolciak dhe Kroy Biermann. Çuditë e tyre i kanë tejkaluar standardet tashmë të ulëta të realitetit televiziv. Kim dhe Kroy kanë shkaktuar probleme të mëdha në familjen e tyre, veçanërisht me fëmijët e tyre. Ata gjithashtu nuk kanë pasur arsye të mjaftueshme për të paguar faturat e tyre, sepse kirurgjia kozmetike dhe blerjet e ndryshme janë shumë më të rëndësishme sesa të mbajnë një çati mbi kokën e fëmijëve të tyre.

Mes procedurave të divorcit, tani Kim dhe Kroy po festojnë përvjetorin e tyre. Kjo vjen menjëherë pas raportimeve të mediave se qeni i tyre pothuajse kafshon një tjetër fëmijë. Low vazhdon të gërmojë më thellë dhe TMZ ka lugën.

Do ta them sërish, Kim dhe Kroy e meritojnë njëri-tjetrin

Kim mund të kthehet në Real Housewives of Atlanta. Fatkeqësisht, nuk ka shumë interesante për të. Nuk i pëlqen të punojë, nuk i pëlqen të mbajë përgjegjësi dhe fajëson të tjerët për problemet e saj. Për fat të mirë për Kim, ajo u martua me dikë tamam si ajo. Thënë kështu, Bravo i pëlqen një aksident me tren dhe Kim ka bërë zgjedhje gjatë gjithë vitit 2023.

Kroy ankohet se sa e tmerrshme është Kim. Ai nënkupton se ajo i keqtrajton fëmijët, por deri vonë, ai ishte ende duke goditur nusen e tij të larguar. Ata i janë lutur gjykatave që të mos lejojnë McMansion-in e tyre të kalojë në sekuestrim, pavarësisht se kanë pensionin NFL të Kroy për të paguar faturën mujore.

Kim ka thënë se Kroy është një djallues i barërave të këqija dhe ka probleme mendore nga goditja shumë e fortë në futboll. Ata ndoshta e urrejnë njëri-tjetrin, por askush tjetër nuk do t’i dëshirojë ata, kështu që ja ku jemi. Tani, çifti i dyshuar i larguar po feston përvjetorin e tyre.

Darka dhe pije

Kjo ndoshta do të plotësohet me një filxhan Solo të mbushur me verë dhe një telefonatë natën vonë për policët. Natyrisht, Kim tregoi aftësitë e saj për të mbajtur Kroy në linjë në Instagram. Ajo dhe ky burrë me mjekër tashmë të errët shijuan fillimisht një koncert të Morgan Wallen-it, i cili është pjesë e këngëve.

Pastaj ata shkuan në një darkë një me një, ndoshta të Çilit, dhe hëngrën darkë dhe pije. Duke gjykuar nga fotot, Kroy u përpoq shumë në Just for Men.

Së bashku me gjithçka tjetër, Kim dhe Kroy vazhdojnë të tallen me sistemin gjyqësor. Në këtë pikë, gjykatësi duhet të heqë dorë nga divorci i tyre, të detyrojë McMansion në ankand dhe të sigurohet që ata po bëjnë një mënyrë jetese të matur.

Me gjithë këtë mënjanë, Kim dhe Kroy pranuan përvjetorin e tyre të 12-të me një bollëk ushqimesh dhe pijesh për të rriturit. Në këtë kohë divorci është ende në pritje. Për më tepër, çifti aktualisht i detyrohet IRS 1 milion dollarë. Ata gjithashtu kanë rreth 230 mijë dollarë borxh në kartën e kreditit. Kim i detyrohet një kazinoje në Bahamas disa para dhe Kroy po merr Rolls-Royce-in e tij. Është një ndeshje e bërë në parajsë.