Kim Zolciak dhe Cynthia Bailey i bashkohen shfaqjes së re të realitetit të lartë

Klea

Kim Zolciak dhe Cynthia Bailey i bashkohen shfaqjes së re të realitetit të lartë

Nëse keni shpresuar për më shumë Kim Zolciak dhe Cynthia Bailey në jetën tuaj – ose thjesht do të dëshironit t'i shihje ata të godasin me thikë njëri-tjetrin – ju jeni me fat! Të dy kaluan tre sezone së bashku në Real Housewives të Atlantas vite më parë. Tani, ata janë kthyer në orbitën e njëri-tjetrit ndërsa konkurrojnë për 1 milion dollarë në një reality show krejt të ri Hulu të quajtur Duhet të dal jashtë.

Mësohet se xhirimet tashmë janë duke u zhvilluar. Përveç Kim dhe Cynt, kasti përfshin një përzierje fytyrash të tjera të njohura së bashku me disa njerëz të zakonshëm. Lexoni për të mësuar më shumë rreth konceptit të shfaqjes dhe kush tjetër do – dhe nuk do – të konkurrojë për para.

Garuesit e Got to Get Out duhet të jetojnë së bashku për 10 ditë ndërsa planifikojnë dhe plotësojnë sfidat

Burimet zbuluan për TMZ se Kim dhe Cynthia tashmë kanë shkuar në Toronto për xhirime.

Koncepti i shfaqjes përfshin garuesit që jetojnë së bashku në një rezidencë për 10 ditë, ndërsa ata konkurrojnë për një tenxhere çmimi. Ka 864,000 sekonda në 10 ditë, dhe tenxherja rritet me 1 dollarë çdo sekondë, duke arritur në 864,000 dollarë. Lojtarët do të plotësojnë sfidat si një ekip për të rritur paratë e çmimeve deri në 1 milion dollarë. Ata që mbeten në fund mund të zgjedhin t'i ndajnë paratë në mënyrë të barabartë.

Megjithatë, tundimi do të hyjë në lojë. Një makinë ikjeje do të shfaqet rastësisht në portën e hapur të rezidencës gjatë gjithë ditës, duke u ofruar mundësinë individëve të tradhtojnë grupin duke marrë paratë dhe duke vrapuar. Nëse ai person dallohet në akt, të tjerët kanë mundësinë ta bllokojnë duke goditur një buton të kuq që mbyll portën.

Spencer Pratt do të jetë gjithashtu atje

Spencer Pratt, i cili fitoi famë në The Hills dhe tani më së shumti bën gjëra me kristale shëruese dhe kolibri, do të konkurrojë gjithashtu në GTGO.

Ribashkimi me dy pjeshkë të Cynthia dhe Kim ishte pothuajse pak më i mbushur me njerëz. NeNe Leakes thuhet se iu kërkua të regjistrohej në shfaqje, por në fund e hodhi poshtë mundësinë. Një turp, pasi ajo ndoshta do t'i kishte mbledhur të gjithë së bashku, dhe shpejt.

Cynthia ka qenë e nxituar kohët e fundit. Ajo është shfaqur në Starz, atë darkë me barërat e këqija dhe është një mike e konfirmuar për sezonin e ardhshëm të RHOA.

Kim ka qenë Kimming. Ajo dhe bashkëshorti i saj i larguar, Kroy Biermann, i detyrohen një sasi të madhe parash në thelb të gjithëve. Dhe, shtëpia e tyre është një qime paruke larg nga foreclosure. Ajo bëri një film për The Surreal Life vitin e kaluar, por ai shfaqje ende nuk ka debutuar. Megjithatë, një lajm i mirë për të! Edhe nëse ajo nuk e fiton atë 1 milion dollarë, të paktën ajo ndoshta nuk do të duhet të ndajë një dollap për ato 10 ditë!

Hulu's Got to Get Out nuk ka ende një datë lëshimi. Sezonet e kaluara të The Real Housewives of Atlanta transmetojnë në Peacock.