Kim Zolciak-Biermann merr vajzën në koncertin e Jason Aldean

Klea

Kim Zolciak-Biermann merr vajzën në koncertin e Jason Aldean

Epo, mirë, mirë. Janë Kim Zolciak Biermann ngjyrat e vërteta fillojnë të shfaqen? Apo është kjo ajo që ajo ka qenë gjithmonë?

Ish-ylli i Real Housewives of Atlanta së fundmi ka postuar foto përkrah vajzës së saj ndërsa ishte jashtë i Jason Aldean koncert. Ajo duartrokiti këngëtaren e kantri-t të Z-List për kryerjen e asaj që ajo pretendon se ishte një shfaqje spektakolare.

“Nata më e mirë si gjithmonë, @brittanyaldean,” shkroi Kim një foto të saj dhe gruas së Jason. “@Jasonaldean bën një shfaqje të tmerrshme.” Eh – kjo është e diskutueshme. Por unë largohem.

Fotoja e Kim-it dhe mburrja e fundit erdhën menjëherë pas polemikave rreth saj Hicktown kënga e fundit e këngëtares, Provojeni atë në një qytet të vogël. Videoja e këngës, e cila përmban imazhe në lidhje me protestat e George Floyd, u filmua përpara gjykatës së Maury County, e cila është vendi i një linçimi në 1927 të një burri me ngjyrë.

WTF po bën Kim?

Pavarësisht mesazheve problematike të këngëtares dhe bollëkut të bashkë-yjeve dhe fansave të Kim-it, RHOA OG lavdëroi muzikantin pa emër. Per cfare? Nuk jemi saktësisht të sigurt.

“Nata më magjike!! Faleminderit, @brittanyaldean @jasonaldean që na keni! Çfarë shfaqjeje”, ka shkruar ajo. “Ju dua djema në [moon] dhe mbrapa.”

Këtu ka shumë për të shpaketuar; megjithatë, nuk mund të themi se jemi të befasuar që Kim zgjodhi të gëzohej për pjesëmarrjen në koncertin e një burri që nuk e ka parë kryesimin e Billboard Hot 100 që nga debutimi i tij në 2005. Dua të them, a e keni dëgjuar këtë zogth të përpiqet të këndojë jetojnë? Ka kuptim të përsosur – dy “artistë” mediokër që mbështesin njëri-tjetrin. Nëse nuk e bëjnë, atëherë kush do ta bëjë?

Gjithsesi, ju do të mendonit se Kim do të kalonte më shumë kohë duke u shqetësuar për varësinë e saj të supozuar ndaj bixhozit, shtëpinë e mbyllur, frigoriferin e bardhë dhe llogarinë e saj bankare në rënie. Ose ndoshta edhe martesa e saj e supozuar e dështuar me Kroy Biermann. Por mjerisht, është Kim e shtrembër për të cilën po flasim. Nuk po mbajmë shpresa këtu.