Kim Richards ëndërronte për ndarjen e Kyle dhe Mauricio

Klea

Kim Richards ëndërronte për ndarjen e Kyle dhe Mauricio

Për shumë njerëz, përfshirë shumë nga Amvisat, Kyle Richards‘ ndarja nga bashkëshorti shumëvjeçar Mauricio Umansky erdhi si një tronditje. Njerëzit nuk mund ta besonin se po ndodhte.

Megjithatë, ishte dikush që nuk ishte i tronditur. Dhe kjo është motra e Kyle, Kim Richardsi cili mesa duket e ka ëndërruar ndarjen dy javë para se të ndodhte realisht.

Në ëndrrat e saj

Kyle dhe Mo bënë një punë të shkëlqyeshme për të mbajtur të ulët se sa serioze ishin çështjet e tyre martesore. Aq shumë, saqë të gjithë ishin të bindur se pavarësisht nga periudha sfiduese, çifti do t’ia dilte mbanë.

Bashkë yjet e Kyle në The Real Housewives of Beverly Hills, në veçanti, ishin të sigurt se të dy do t’ia dilnin mbanë. Kjo është arsyeja pse ishte një surprizë e tillë kur u publikua lajmi.

Një person, megjithatë, nuk ishte aq i tronditur sa gjithë të tjerët. Kim tregoi se kishte një ëndërr për çiftin dy javë më parë.

“E di që kjo tingëllon çmenduri,” ndau ajo me Access Hollywood, “Kam pasur një ëndërr dy javë më parë që ata ishin ndarë apo divorcuar”. Ajo tregoi se si e thirri Kathy (Hilton) dhe ajo i tregoi motrës së saj për ëndrrën e saj për Kyle dhe Mo.

“Ajo tha: “Çfarë? Jo!’ Isha sikur, ‘Kathy, e pata në ëndërr mbrëmë’, pohoi Kim. Ajo shtoi se ka tendencë t’i ndjejë gjërat pak më shumë pasi ka punuar me energji të ndryshme.

Kathy ia hoqi ëndrrën Kimit, por më pas dy ditë pasi Kim ndau ëndrrën e saj me Kathy-n, doli në lajme se Kyle dhe Mo do të ndaheshin.

Kim tregoi se Kathy e telefonoi menjëherë dhe e pyeti: “Mirë, kush të tha?”

Për të cilën Kim u përgjigj: “Të thashë, e kam ëndërruar!”

Pyes veten se sa ëndrra të tjera të Kimit janë realizuar.

Real Housewives of Beverly Hills vazhdon të mërkurën në 8/7c në Bravo.