Kim Kardashian e panjohur në promovimin e parë të historisë horror amerikan

Klea

Kim Kardashian e panjohur në promovimin e parë të historisë horror amerikan

American Horror Story është një shfaqje e vogël e çuditshme që është e ngjashme me Zonën e Twilight, të paktën për sa i përket konceptit. Një antologji horror me një histori të re për të treguar çdo javë. Por për sa i përket cilësisë? Epo, përgjigjet do të ndryshojnë.

Disa shikues janë optimistë për të ardhmen me shkrimtarë të rinj në përzierje. Të tjerat thjesht kanë përfunduar me shfaqjen pas disa vendimeve të marra nga drejtuesi dhe shkrimtarët e kaluar. Midis atyre vendimeve ishin disa zgjedhje të përzgjedhjes. AHS ka qenë i njohur për tërheqjen e yjeve nga pothuajse kudo, duke përfshirë TV realitet.

Dhe fakti që sezoni 12 ka hedhur Kim Kardashian është një flamur i kuq për ata që tashmë janë në gardh. Ylli i Kardashians u shfaq në teaser-in e fundit, “Rock-a-Bye”, së bashku me Emma Roberts dhe Cara Delevingne. Por Kim po dukej dukshëm pak më ndryshe.

A është Kim Kardashian e dënuar në AHS?

Të gjitha gratë në rimorkio kishin paruke të bardha, rimel të rëndë dhe buzë të kuqe të errëta. Kim nuk ishte ndryshe, duke mbajtur të njëjtat syze të çuditshme dhe doreza të zeza si aktorët e saj. Por ajo pothuajse nuk i ngjante vetes. Pjesë e saj ishin syzet që errësonin një pjesë të fytyrës së saj. Por ajo gjithashtu dukej jashtëzakonisht e zbehtë.

Edhe pse kamera zvogëloi për ta treguar atë duke qëndruar aty duke përqafuar një fëmijë, ajo dukej e bezdisshme, dhe jo vetëm për elementët horror. Komentuesit në trailerin debatuan për përfshirjen e Kim-it, duke bërë tashmë parashikime. Njëri shkroi, “[My] Shqetësimi i vetëm është Kim, e dua atë si një personazh të famshëm, por jam shumë kurioz se si do ta bëjë atë rol.”

Një tjetër shkroi, “Kim K. si anëtare e kastit mund të jetë gozhda në arkivol për ne”. Por komentuesit e tjerë ishin më mbështetës, me një që pretendonte se roli ishte shkruar posaçërisht me Kim në mendje. Një tjetër tha: “Asnjëherë nuk e di [she] mund ta merrte këtë vërtet seriozisht.” Në fund të fundit, ne nuk do të jemi në gjendje ta gjykojmë atë derisa ta kemi parë.

Kardashians vazhdojnë të transmetojnë të enjten në Hulu ndërsa sezoni 12 i American Horror Story do të vijë së shpejti në FX.

NA THONI – A MENDONI TI KIM MUND TË SHPËRGOJË PËR AHS? ÇFARË MENDONI PËR PARAQITEN E SAJ NË TRAILER?