Kim Fields

Klea

Kim Fields është gabimi më i vlefshëm i hedhjes në historinë e ‘RHOA’!

Kim Fields është gabimi më i vlefshëm i hedhjes në historinë e ‘RHOA’!

Kim Fields është e famshme për rolet e saj ikonike në sitcom, kështu që shumë fansa u hutuan pasi Bravo rekrutoi aktoren për sezonin e tetë të Amvise të vërteta të Atlantës.

Kim Fields

Kim Fields është më e famshme për portretizimin e saj tërheqës të Tootie në “Facts of Life” dhe për rolin e divës “Living Single”, Regine Hunter, por kur erdhi puna për të paraqitur një version dramatik të vetes, ajo ra në heshtje.

Kim Fields

Kim Fields gjithashtu krenohet me një rezyme mbresëlënëse nga prapaskenat, pasi ajo drejtoi disa episode të “Kenan and Kel” dhe “House of Payne”, ndër të tjera. Veteranja televizive i befasoi shikuesit kur iu bashkua reality show-t të çrregullt, pasi roli dukej se ishte jashtë kafazit të timonit.

Aktorja dhe regjisorja e arritur u ngarkua me detyrën e nxitjes së dramës në kamera, një detyrë që ajo e refuzoi përfundimisht.

Kim Fields

Tifozët u përgënjeshtruan me shpejtësi Kim si një yll realiteti i vetëm dhe i bërë pasi ajo u shfaq në mënyrë të përsëritur duke shmangur dramën e aktorëve. Ajo qëndroi neutrale gjatë Porsha Williams dhe Cynthia Bailey’s përleshje tronditëse në liqenin Lanier, dhe u shfaq vetëm i shqetësuar dhe i neveritur kur Porsha bërtiti në fytyrën e kolegut të saj. Kim tha më vonë Andy Cohen gjatë një paraqitje në “Shiko çfarë ndodh drejtpërdrejt” se ajo nuk donte të kishte të bënte me dramën thashetheme që përcaktoi markën “Housewives”.

Kim Fields

Pozicioni i saj fërkoi bashkë-yll, Kenia Moorenë mënyrën e gabuar, pasi ajo e ndjeu atë Kim ishte qartësisht i shkëputur nga kasti. Kim dhe Kenia herë pas here përplaseshin, por ishte e qartë se i riu nuk kishte asnjë interes ta përziente atë në stilin Bravo.

Kim Fields

Eshtë e panevojshme të thuhet, Kim Fields pas një sezoni i dha fund karrierës së saj “Housives”. Fansat pyesnin veten nëse drama ishte dërrmuese për të, pasi aktorja ishte e qartë se nuk ishte në një hap me zonjat e tjera.

Kim Fields

Ajo më vonë zbuloi gjatë një paraqitje në “The Breakfast Club” se qëllimi i saj që në fillim ishte të bënte një sezon të RHOA.

Ajo deklaroi – “Duhej të ishte vetëm një e bërë…Për mua, bëra atë që kisha vendosur të bëja. Mandati në atë kohë në karrierën time ishte ‘Unë po festoj 40 vjet në industri.’ Dhe kështu skuadra ime, thashë, ‘Hej, le të shkojmë në ujëra të paeksploruara. Ne do të bëjmë vetëm gjëra që nuk i kemi bërë kurrë më parë.’ Dhe kështu ata vazhduan të më kërkonin të bëja realitetin për vite me radhë dhe unë thashë: ‘Jo, nuk është koha e duhur. Është thjesht shumë’. Kështu që ne thamë le ta provojmë dhe të shohim, por duke e ditur se kisha ende shfaqje të tjera për të bërë, punë të tjera për të bërë si regjisor, producent, lloj-lloj gjërash… dhe më pas nga aty pothuajse u katapultohem në Dancing With the Stars i cili nuk ishte thjesht një ndryshim i lojës, por një ndryshim i vërtetë i jetës për mua, sepse kishte një zhytje kaq të thellë dhe dorëzim për të shtyrë kufizimet e mia deri në pikën pa kthim dhe ky ishte fillimi për mua i jetës fillon në fund. të zonës tuaj të rehatisë.”

Kim Fields

Fansat e morën me mend këtë pasi panë sezonin 8 Kim ka të ngjarë të mbahet mend si një mrekulli e një sezoni – që doli të ishte plani i saj gjatë gjithë kohës.