Kim DePaola jep detaje në luftën Jennifer Aydin, Danielle Cabral

Klea

Kim DePaola jep detaje në luftën Jennifer Aydin, Danielle Cabral

Kim DePaola po rëndon për grindjen e vazhdueshme mes Jennifer Aydin dhe Danielle Cabral. Jo vetëm kaq, por ajo ngacmoi edhe finalen e shumëpritur të sezonit, me luftën e saj katastrofike.

Siç e dinë tifozët, Real Housewives of New Jersey Sezoni 14 u hap me një pamje të vogël të finales. Steakhouse që dikur kishte ngrënë së bashku cast ishte e mbuluar me xhami të thyer dhe rrëmujë.

Çfarë e shkaktoi gjithë atë xhami të thyer? Epo, Kim D tha se ishte përleshja gjithmonë e pranishme midis Danielle dhe Jennifer. Lexoni për të parë gjithçka që Kim di për situatën.

Dyshohet se Danielle i hodhi një shtambë xhami Jennifer-it

Ndërsa ishte në podkastin e Miss Understood, Rachel Uchitel e pyeti Kimin nëse mishi i viçit mes Danielle dhe Jennifer kishte ndonjë lidhje me anulimin e ribashkimit. Para se të diskutonte për ribashkimin, Kim ndau detajet e luftës. “[Danielle] mori një shtambë qelqi,” filloi Kim, “dhe e hodhi atë. E cila mund të ishte bërë vërtet e shëmtuar. E cila ishte shumë e rrezikshme.”

“Ishte vërtet tronditëse,” vazhdoi Kim. “Jen i tha diçka Danielës [Nate Cabral’s] anatomisë, duke thënë se ai ka si, e dini, gjinjtë e njeriut. Kjo e vuri vërtet Danielin në avantazh, mirë? Dhe mendoj se po krijohej. Por kjo ishte hera e dytë që u përplas fizikisht [the two].” Ajo përmendi luftën e shumëpërfolur që la të pezulluar të dy yjet.

Kim raportoi më tej, “Gjërat ndodhën në këtë finale që shpërtheu mendjen e prodhuesve të tyre.” Deri në atë pikë, ajo tha gjithashtu: “Vajzat nuk po marrin më as ekrane. Ata janë në një bravë të ngushtë, ata janë në një urdhër gag. Ata as nuk lejohen të shkojnë në podkaste dhe të flasin fare për shfaqjen. Pra, ka disa gjëra të shëmtuara që kanë ndodhur.”

Dhe, me producentët si subjekt, Rachel pyeti nëse lufta ishte më shumë një çështje personale sesa diçka për kamerat. “E drejtë,” ra dakord Kim. Si e tillë, Rachel pyeti veten se në çfarë pike mund të pushoheshin nga puna zonjat.

Real Housewives of New Jersey vazhdon të dielave në 8/7c në Bravo.