Kiki Barth 'i humbur' në lidhje me ndarjen e shkurtër të Larsa Pippen

Klea

Kiki Barth ‘i humbur’ në lidhje me ndarjen e shkurtër të Larsa Pippen

Ylli i Real Housewives of Miami Larsa Pippen dukej se ishte plotësisht me burrin e saj, Marcus Jordan. Por dyshja ndezën thashethemet se ata u ndanë më 11 shkurt, kur bënë unfollow njëri-tjetrin në Instagram. Larsa konfirmoi se ata u ndanë, por zogjtë e dashurisë u ribashkuan menjëherë pas. Disa nga bashkëpunëtorët e Larsës në RHOM menduan se ndarja e Larsës ishte thjesht një marifet. Një nga miqtë më të ngushtë të Larsës në emision, Kiki Barthështë ende konfuz për ndarjen e papritur të Larsës.

Alexia Nepola dhe Marysol Patton diskutuan temën në podkastin e tyre, Two T’s Presents: Ay Por Favor. “Të gjithë e dinë se është vënë në skenë. Dhe kjo është arsyeja pse ne madje po flasim për këtë sepse është kaq qesharake në këtë pikë, “tha Alexia. Larsa nuk u emocionua për komentet e tyre dhe lëshoi ​​një deklaratë. Larsa tha se nuk kishte “asnjë të vërtetë në komentet e tyre”.

Kiki nuk e di nëse ndarja e Marcus dhe Larsa ishte e vërtetë apo e rreme

Kiki i tha Hollywood Life, “Unë i pashë lajmet në Twitter ashtu si gjithë të tjerët, dhe më kthyen. Edhe pse ndihem sikur Larsa dhe unë nuk jemi në vendin e përsosur për momentin, unë ende si mik zgjata dorën dhe thashë: ‘Hej, shpresoj që të jeni mirë. Më vjen keq që ndodhi kjo. Nëse keni nevojë për ndonjë gjë, unë jam këtu për ju”, shpjegoi Kiki. “Sepse pa marrë parasysh se çfarë, unë dua të jem aty për ju si një mik.”

Modelja vazhdoi, “Ajo tha, ‘Mirë fëmijë.’ Por fjalë për fjalë 30 minuta më vonë, pashë që ata ishin përsëri bashkë. Pra, në këtë pikë, është si, ‘A ishte e vërtetë? A nuk ishte? Çfarë po ndodh?”, shtoi Kiki, “Pra, unë jam po aq i humbur sa të gjithë ju.” Epo, Larsa di si të krijojë zhurmë.

Dhe Kiki nuk pa asgjë në ribashkimin RHOM të Sezonit 6 që lë të kuptohet për telashe midis Larsa dhe Marcus. “Dhoma ime nuk ishte afër saj, kështu që nuk e pashë me të vërtetë se çfarë ndodhi, por po dëgjoj thashetheme se gjëra kanë ndodhur. Nuk e di,” tha Kiki. “Unë po i bashkoj pjesët dhe më besoni se jam me hundë. Por kam dëgjuar se diçka ka ndodhur sipas Adrianës [de Moura] dhe Julia [Lemigova]. Jam kurioz të di.” Unë e dyta atë!

Miqësia e Kiki dhe Larsa ka ndryshuar pak

Lisa Hochstein, Larsa Pippen, Marysol Patton dhe Kiki Barth në sezonin 6 të RHOM

Mes gjithë kësaj drame, marrëdhënia e Kikit me Larsën ka ndryshuar. “Isha pranë Larsës, një herë, dhe diçka ndodhi mes nesh ku ajo nuk ishte e lumtur dhe më pas më tha disa gjëra për të cilat nuk isha e lumtur. Ky lloj u zhvendos ku tani unë jam duke u anuar më shumë drejt Guerdy [Abraira] dhe Alexia, “tha Kiki. “Po afrohem shumë me Guerdy dhe Nicole [Martin]. Është ajo që është.”

Kiki është një kënaqësi për RHOM, dhe është koha që asaj t’i jepet mojito e saj.

Ribashkimi i Sezonit 6 të “The Real Housewives of Miami” transmetohet të mërkurën, më 28 shkurt në orën 9/8c në Bravo.