Këtu janë bravo të famshëm të veshur më mirë në Coachella 2024

Klea

Këtu janë bravo të famshëm të veshur më mirë në Coachella 2024

Është sezoni i Coachella dhe Bravo's yjet më të nxehtë erdhën të veshur për të bërë përshtypje. Moda është një pjesë kryesore e festivalit të pranverës. Çdo vit, të famshmit shkojnë në shkretëtirën e Kalifornisë me pamjet e tyre boho-chic ndërsa bisedat rreth asaj se kush kishte veshjen më të mirë të festivalit qarkullon në internet. Këtë vit, disa yje të Bravo u përfshinë në atë diskutim. Këtu janë yjet e veshur më mirë të Bravo në Coachella 2024…

Lala Kent

Ylli i Vanderpump Rules, Lala Kent tregoi gungën e saj të foshnjës në festivalin e këtij viti. Nëna e dy fëmijëve që do të bëhet së shpejti ka tundur një mini-fustan blu dhe çizme të zeza. Ajo e kompletoi look-un me një kapele të zezë kauboj dhe disa bizhuteri argjendi. Për look-un e saj të dytë, ajo kishte veshur një body të zi, të shoqëruar me një xhaketë bomber, një fashë të zezë dhe çizme të zeza kauboj. Ajo dukej absolutisht fantastike dhe barku i saj shtatzënë ishte padyshim aksesori më i mirë në festival.

Ajo foli për vendimin e saj për të marrë pjesë shtatzënë në Coachella në një Story në Instagram të 10 Prillit.

“Doni të dini diçka të çuditshme?” Në kohën kur isha një pije alkoolike dhe isha duke u larguar nga bythët dhe kisha një trup të vogël të ngushtë, njerëzit do të thoshin, 'Le të shkojmë në Coachella!' Dhe unë jam si, 'Coachella? Pfft, pfft.' Jo. Zero interes”, u tha ajo fansave. “Tani që jam esëll dhe gati në javën e 20-të shtatzënë, jam sikur, le të bëjmë Coachella! Le të shkojmë në çdo festë. Le të shkojmë dhe të marrim terrenin e Coachella. Le të shkojmë në festivalin aktual. Karnaval neoni? Jam gati!”

Scheana Shay

Scheana Shay mori pjesë në festival me mikeshën e saj të VPR, Lala. Ajo kishte veshur një look dopio xhins, duke kombinuar xhinset blu me një bluzë xhins pa rripa. Pjesa më e mirë e ansamblit të saj ishte gërsheti i saj i gjatë anash që i binte në ije. Në një tjetër look nga festivali, ajo po përshtatet me Lalën me një xhaketë bomber oversize.

Teresa Giudice

Ylli i Real Housewives of New Jersey, Teresa Giudice, mori pjesë në Coachella këtë vit me bashkëshortin e saj Luis Ruelas. Ajo dukej e shkëlqyeshme me një rroba banje ngjyrë rozë të nxehtë, të vendosur poshtë një grupi të bardhë me grep. Ajo e përfundoi ansamblin me një kapele rozë kauboj dhe çizme të bardha deri tek gjuri.

51-vjeçarja u duk se po kalonte shumë mirë në festival. Ajo madje bëri një foto me superyllin e popit Taylor Swift. Kaq ikonë. Dua ta kornizoj atë foto në shtëpinë time.

Milania Giudice

Vajza e Terezës, Miliania Giudice, gjithashtu mori pjesë në Coachella këtë vit dhe ajo dukej e mahnitshme. 18-vjeçarja kishte veshur një set dy-pjesësh të mahnitur, të shoqëruar me çizme të bardha.

Kyle Richards

Ylli i “Real Housewives of Beverly Hills”, Kyle Richards, e ka goditur festivalin me mbesën e saj të famshme Paris Hilton. Kyle dukej i lezetshëm dhe i rastësishëm në këtë ngjarje. Ajo kishte veshur një palë xhinse blu, një t-shirt Sublime, një kapele të zezë kaubojje dhe çizme të zeza kauboj.

Bria Fleming

Summer House: Ylli i Martha's Vineyard Bria Fleming dukej ikonë në festivalin e këtij viti. Ajo kishte veshur një kapelë rozë kauboji me diamant të rremë që pikonte nga fundi, një sipërme fluture të vendosur poshtë një shall rozë të ndezur dhe një fund xhins mini. Ajo e kompletoi look-un me një çantë rozë të adhurueshme nga butiku White Fox.

Ariana Madix

Ylli i VPR, Ariana Madix e do Coachella, kështu që ne nuk u befasuam kur e pamë atë të pranishëm. Ajo e ka koordinuar look-un e saj me të dashurin e saj Daniel Wai. Dyshja kishin veshur të dyja veshje të zeza të kompletuara me një fashë të bardhë. Ariana stiloi bandanën e saj me një minifustan të zi me zbukurime argjendi dhe një palë çizme të zeza. Për look-un e saj të dytë, ajo kishte veshur një bluzë të bardhë bosh me detaje argjendi dhe një palë pantallona të zeza. Ajo gjithashtu i shtoi disa diamantëve të argjendtë në fytyrën e saj, të cilat dukeshin super të lezetshme.

Ariana u duk se po kalonte një kohë të mrekullueshme në festival. Ajo komentoi një video të saj dhe Danielit në festival, duke shkruar: “Dua të bëj një përfundim, por ta bëj të njëjtën gjë”.

Aleja Lewber

Ylli i VPR Ally Lewber mori pjesë në Coachella me të dashurin e saj James Kennedy. Ajo dukej e adhurueshme me një fustan mini të shoqëruar me një rrip, një fashë ngjyrë kafe dhe çizme të bardha. Për look-un e saj të dytë, ajo veshi një xhaketë karnavalesh neon me të dashurin e saj. Ajo e ka shoqëruar xhaketën me një fustan bodycon dhe çizme metalike deri tek gjuri.