Këto janë çiftet që duhen parë në sezonin 32 të Dancing With the Stars

Klea

Këto janë çiftet që duhen parë në sezonin 32 të Dancing With the Stars

Sezoni 32 i Duke kërcyer me yjet premierë me 14 të famshëm të rinj që shpresojnë të verbojnë në sallën e ballit. Gjyqtarët e rikthyer Bruno Tonioli, Carrie Ann Inaba dhe Derek Hough ishin të gatshëm për të gjykuar çiftet dhe për të dhënë komente.

Në një moment tepër prekës, DWTS e riemëroi trofeun Mirrorball për nder të të ndjerit Len Goodman. Ai ishte gjyqtari kryesor në panel deri në pensionimin e tij në fund të sezonit 31.

Pra, cilët garues kanë një mundësi të vërtetë për të fituar trofeun Len Goodman Mirrorball bazuar në atë që pamë në premierë? Le të shohim gjashtë çiftet për të parë në sezonin 32 të DWTS.

Xochitl Gomez dhe Val Chmerkovskiy

Aktorja Xochitl Gomez ishte partnere me Val Chmerkovskiy. Ajo është vetëm 17 vjeç dhe është konkurrentja më e re e këtij sezoni.

Dyshja kërcenin një cha-cha nën këngën e Galantis, Peanut Butter Jelly. Rutina e tyre ishte argëtuese dhe ata kishin një lidhje të shkëlqyer. Xochitl shfaqi shumë karizëm dhe energji natyrore.

Aftësia e saj për t’u lidhur me audiencën dhe për të tërhequr vëmendjen e tyre do të jetë një plus i madh për këtë dyshe. Ata morën 18 nga 30 nga gjyqtarët për rezultatin e tyre të parë.

Lele Pons dhe Brandon Armstrong

Ylli i mediave sociale, Lele Pons është i gjallë dhe energjik. Ajo ka një përvojë të kufizuar kërcimi, e cila është gjithmonë një avantazh. E di që të gjithë profesionistët thonë se nuk është ashtu. Por shikuesit e DWTS janë shumë të zgjuar për këtë.

Lele u bashkua me profesionistin Brandon Armstrong për një tango të mbushur me dramë. Ata kërcyen Tango në El Tango de Roxanne nga Moulin Rouge.

Lele ka besim në pistën e kërcimit, gjë që është një tjetër pozitive. Dyshja kishin forma të bukura në rutinën e tyre. Gjyqtarët i thanë Leles t’i drejtonte gishtat e këmbëve, por përveç kësaj, ajo fitoi vetëm lëvdata. Dhe kjo dyshe ka kimi për të kursyer.

Brandon dhe Lele shënuan 19 nga 30.

Mira Sorvino dhe Gleb Savchenko

Aktorja Mira Sorvino u krahasua me Gleb Savchenko. Ata kërcyen një cha-cha me kryesuesin e listës së Prince dhe The Revolution, Kiss.

Cha-cha e Mirës tregoi elegancën dhe rafinimin e saj. Por ajo dukej paksa nervoze. Në fakt, Derek vuri re se ajo po mendonte shumë gjatë kërcimit.

Unë mendoj se ajo ka shumë premtime nëse mund të rrisë pak besimin e saj. Kjo dyshe është një nga çiftet për tu parë. Gleb dhe Mira morën 17 nga 30.

Jason Mraz dhe Daniella Karagach

Jason Mraz, i cili është një këngëtar fitues i çmimeve Grammy, ka mbajtur të fshehtë aftësitë e tij të kërcimit! Si student i teatrit muzikor, ai u largua nga programi sepse i mungonte besimi në kërcimin e tij.

Jason dhe partnerja e tij, Daniella Karagach, kërcyen një cha-cha të mbushur me argëtim me këngën e tij, I Feel Like Dancing. Ishte e gjallë dhe tepër argëtuese. Jason madje vendosi disa sekonda të robotit atje. Për të ndryshuar gjërat, Daniella tërhoqi Jason gjatë një rrotullimi në dysheme.

E gjithë kjo tregon pse Jason mund të jetë në finale. Ai fitoi 21 nga 30. Dhe një duartrokitje e ngadaltë nga Derek.

Ariana Madix dhe Pasha Pashkov

Ylli i Vanderpump Rules, Ariana Madix më në fund bëri debutimin e saj në sallën e ballit. Për tangon e saj me partnerin Pasha Pashkov, ajo kishte veshur një fustan të kuq të ngjashëm me fustanin e saj të reunionit të VPR.

Kjo rutinë ishte e gjitha për të vazhduar pas Scandoval dhe Ariana duke treguar se e do veten. Ajo mund të ketë kaluar paksa shumë kohë duke shikuar në kamerë.

Pasha dhe Ariana kërcenin nën Tango të Hailee Steinfeld për të dashuruar veten [Riddler Remix]. Dhe ata shkatërruan rutinën me humor dhe pasionante. Ariana dukej e sigurt dhe e fortë në pistën e kërcimit.

Por arma e saj sekrete mund të jetë personaliteti dhe aftësia e saj për të mos e marrë veten shumë seriozisht. Fansat e DWTS do të kërkojnë që Ariana të triumfojë pas ndarjes nga ish-i dashuri i saj, Tom Sandoval, i cili e kishte tradhtuar. Ajo fitoi 21 nga 30 nga gjyqtarët.

Charity Lawson dhe Artem Chigvintsev

Ylli i Bachelorette Charity Lawson u çiftua me Artem Chigvintsev. Ndërsa Charity nuk ka përvojë në kërcim, ajo ka përvojë në brohoritje.

Dyshja kërcenin me vajzën e vetme të Rihanna-s (In the World). Tangoja e tyre sensuale ishte spektakolare. Charity ishte i këndshëm dhe dukej i qetë në pistën e vallëzimit.

Carrie Ann mezi mundi të formonte një fjali pasi pa performancën e saj me Artem. Yjet e Bachelorette priren të dalin mirë në këtë shfaqje. Si Kaitlyn Bristowe ashtu edhe Hannah Brown më parë morën në shtëpi Mirrorball.

Artem dhe Charity patën rezultatin më të lartë të natës, me 22 nga 30. Ata kanë një fillim të shkëlqyer.

Mbani një sy në të gjitha këto çifte DWTS. Besoj se fituesi i Len Goodman Mirrorball Trophy është në këtë grup.