Kenya Moore

Klea

Kenia Moore u pushua nga ‘RHOA’ dhe skenat e saj të filmuara më parë do të priten!

Kenia Moore u pushua nga ‘RHOA’ dhe skenat e saj të filmuara më parë do të priten!

Kenia Moore është shkarkuar nga Amvisat e vërteta të Atlantës dhe largimi i saj ka bërë bujë në sferën e argëtimit.

Kenia Moore

TMZ konfirmoi Kenia Moore dhe rrjeti u nda dhe por ajo nuk është ndërprerë RHOA. Në vend të kësaj, burimet tregojnë se të dyja palët kanë vendosur reciprokisht se ajo do të marrë një pauzë nga emisioni për momentin. Insajderët sugjerojnë se Bravo po e lë të hapur mundësinë për rikthimin e saj në të ardhmen.

Megjithatë, të brendshmet i thonë Love B. Scott këtë Kenia është shkarkuar menjëherë dhe drejtuesit po hartojnë strategji se si ta largojnë atë nga skenat tashmë të filmuara për të siguruar mungesën e saj në sezonin e ardhshëm të gjashtëmbëdhjetë.

Brittany Eady

Ndryshe nga spekulimet e mëparshme, burime ekskluzive konfirmojnë për gazetën se nuk ka pasur asnjë diskutim mes Kenia dhe rrjeti në lidhje me rikthimin e saj për sezonet e ardhshme apo projekte të tjera, duke i mbyllur derën përfundimisht mandatit të saj.

Kenia Moore

Vendimi për të ndarë rrugët thuhet se ka ardhur nga një incident ku Kenia Dyshohet se ndau imazhe eksplicite që përfshinin të porsaardhurin Brittany Eady gjatë hapjes së një salloni flokësh. Burimet pohojnë se ngjarja shkaktoi një bujë aq të madhe sa i gjithë kasti, përveç Drew Sidoradoli i tronditur nga vendi i ngjarjes.

Kenia Moore

Me e Kenias dalja, strategjia e synuar e rrjetit për ta bërë atë dhe Porsha Williams të udhëheqin anëtarët e rinj të kastit është zhvlerësuar.

Ndërkohë, ish-anëtarët e kastit si dhe Parqet Fedra janë duke u konsideruar për kthime me kohë të plotë për të ndihmuar në mbylljen e sezonit, edhe pse asnjë vendim nuk është finalizuar.

Kenia Moore

Parqet Fedra madje mund t’i bashkohet zonjave në udhëtimin e tyre të ardhshëm ndërkombëtar, një mundësi që është diskutuar joformalisht. Cynthia Baileyaktualisht në rolin e mikeshës, po shqyrtohet edhe për ngritje në detyrë, ndonëse vendimi i saj mbetet i paqartë.

Ajo që është e qartë mes spekulimeve është se Kenia Moore’s nisja është përfundimtare dhe përfundimtare.

Kenia Moore

Në rrjetet sociale, Kenia shprehu mirënjohje për mbështetësit e saj, të quajtur me dashuri Team Twirl.

Kenia Moore53-vjeçarja u përball me pezullimin pas një ngjarjeje të filmuar tek ajo Kenia Moore Hair Spaku ajo dyshohet se shfaqi postera me imazhe eksplicite të yllit të saj të ri, Brittany Eady. Edhe pse Brittany nuk ishte e pranishme në ngjarje, ajo kishte dëgjuar për ngjarjen përpara se Bravo të pezullohej zyrtarisht Kenia. te dyja Brittany dhe Kenia shkuan në rrjetet sociale për të shprehur pikëpamjet e tyre.

Kenia Moore

“Faleminderit të gjithëve që më kontaktuan për atë që ndodhi në ngjarjen e djeshme. Unë jam ende duke përpunuar gjërat e këqija, të ulëta, të neveritshme, të neveritshme që janë bërë për të më lënduar. Ngacmimi dhe pornografia hakmarrëse nuk është kurrë në rregull.” Brittany postuar në një histori në Instagram në atë kohë.