Kenya Moore

Klea

Kenia Moore TË SHPEJT! Hands Marlo Hampton Surprise Thirrje në trailerin e ribashkimit EKSPLOSIVE “RHOA”

Kenia Moore TË SHPEJT! Hands Marlo Hampton Surprise Thirrje në trailerin e ribashkimit EKSPLOSIVE “RHOA”

Kenia Moore hodhi një bombë legale në një skenë të paraqitur në sezonin 15 Amvise të vërteta të Atlantës traileri i ribashkimit, kur ajo me sa duket i shërbeu yllit të saj, Marlo Hamptonme një thirrje në lidhje me divorcin e saj të hidhur nga Marc Daly.

“Është një gjë e vogël që quhet zbulim. Numri i saj i telefonit u shfaq në e Markut regjistrimet telefonike,” Kenia i tha mikpritësit të ribashkimit, Andy Cohennë një vështrim të fshehtë, përpara se të nxirrte dokumentet që supozohet se ishin të destinuara për shokun e saj të aktorit.

Kenia Moore

Ajo tha: “Do të duhet të paraqiteni në gjykatë. Këtu është thirrja juaj.”

Fansat do të mësojnë se çfarë do të vijë më pas kur ribashkimi me dy pjesë të transmetohet muajin e ardhshëm.

Marlo Hampton

Kenia dhe e Marlo-s marrëdhënia ka qenë e vështirë gjatë sezoneve të fundit. Shikuesit do të kujtojnë se kur Kenia u rrëzua e Marlo-s Nisja e linjës së parukeve me një grup marshues ndërsa promovonte produktin e saj. Marlo thirrur Kenia “Një kurvë” dhe “plehra” pasi bashkë-ylli i saj vuri në pikëpyetje aftësitë e saj prindërore, gjatë sezonit 14. Marlo i shkelmuar e Kenias Dera e dhomës së hotelit gjatë një udhëtimi të aktorëve të sezonit 15 ndërsa vajza e saj katërvjeçare flinte brenda.

Kenia bërtiti, “Çfarë f-k nuk shkon me ty? Fëmija im është këtu!” para se të kërcënojë se do të thërrasë policinë Marlo.

Sheree Whitfield

Incidenti i fundit u përdor si municion në e Kenias Divorci i keq nga restoranti i Bruklinit.

Ne korrik, Dali i kërkoi gjykatës të gjente yllin e realitetit në përbuzje ndaj vajzës së tyre, Bruklin, ishte i pranishëm për ngjarjen e ndodhur në emision. Dokumentet e gjykatës zbuluan se ai ishte i zemëruar që fëmija i tij 4-vjeçar po flinte në një dhomë hoteli kur Marlo u përpoq të godiste derën me shkelm. Ai gjithashtu pretendoi se Kenia kishte shkelur një urdhër gjykate duke lejuar Bruklin për të filmuar një reklamë për Pizza Home Run Inn pa u konsultuar me të.

Marc Daly

Kenia hoqi dorë nga kërkesa për përbuzje, duke mohuar se ajo kishte shkelur ndonjë urdhër gjykate. Të RHOA ylli pohoi këtë Dali u njoftua për reklamën e picës.

Ajo gjithashtu theksoi se vajza e saj nuk ishte në dijeni të incidentit që përfshinte Marlo, pasi ajo ishte në gjumë të thellë në atë kohë. Kenia shtoi se konflikti u zgjidh shpejt.

Kenia Moore

U shfaq edhe traileri Drew Sidora dhe burri i saj i larguar, Ralph Pittman, duke hasur thashethemet e mashtrimit që kishin pllakosur martesën e tyre.

Drew Sidora

Ralph tha Cohen se ai ishte i gatshëm të bënte punën për të rregulluar martesën e tij, të cilës Drew u përgjigj: “Sapo më the se po bëhesh me blloqe anembanë botës!”

Ajo shtoi: “Ti hedh vazhdimisht pisllëk mbi emrin tim dhe mendon se do ta duroj?”

Ralph Pittman

Ralph u përgjigj duke e akuzuar atë për “veprim”.

“Unë nuk e marr atë në shtëpi, nuk do ta marr këtu,” tha aktorja teksa u largua nga sheshi. “Ju nuk mund të vini as këtu dhe të bëni f-king drejtë. Unë nuk po e bëj këtë!”

Andy Cohen

Ralph paraqitur për divorc, në fillim të këtij viti.

Shtypni luaj më poshtë për të parë.

Amvisat e vërteta të Atlantës Ribashkimi i sezonit 15 fillon më 3 shtator në orën 22:00 ET në Bravo.