Kenia Moore supozohet se është vendosur për kthimin e RHOA

Klea

Kenia Moore supozohet se është vendosur për kthimin e RHOA

do Kenia Moore rrotullohet në rrugën e saj përsëri Amvisat e vërteta të Atlantës? Sigurisht që duket.

Sipas The Neighborhood Talk, Kenia do të kthehet për Sezonin 16 të RHOA pas muajsh pritjeje për lajme nga rrjeti. Nuk ka ende asnjë fjalë zyrtare nga Bravo në lidhje me kastin e sezonit të ardhshëm; megjithatë, ka pasur shumë muhabet gjatë ditëve të fundit.

Kenia e ngacmoi rikthimin e saj gjatë një interviste të fundit në radio, duke thënë se kishte shumë gjasa që Bravo dhe NBC të riparonin gjysmën e kastit për t’i zëvendësuar me fytyra të reja. Kjo mund të nënkuptojë se Drew Sidora, Sanya Richards-Ross dhe Marlo Hampton janë në bllok. Psherëtimë.

Kush do ta kthejë pjeshkën e tyre?

Përveç zonjave të përmendura më lart që ndoshta janë ndër të paktat që nuk u është kërkuar të kthehen, amvisa më jetëgjatë e ekskluzivitetit, Kandi Burruss, ka njoftuar tashmë largimin e saj gjatë ceremonisë së çmimeve Grammy të dielën mbrëma, duke shpjeguar se dëshira e saj për të bërë më shumë çoi në pushimin e saj aktual. .

Një tjetër bukuroshe ATL për të cilën po pyesim është seria OG, Shereé Whitfield. Ajo u shfaq në sezonet 1 deri në 4 përpara se të kthehej shkurtimisht për sezonin 8 deri në 10. Pas një pushimi tjetër, ajo u kthye në 2022 për sezonin 14.

Nëse lajmi është i vërtetë se Kenia dhe Porsha Williams janë të mbyllur për sezonin 16, do të ishte e mençur të mbash Sheree-n pranë. Sidomos duke pasur parasysh dinamikën e saj me P Willy. Duke folur për këtë, veterinerja e Real Housewives nuk ishte shfaqur në RHOA që nga viti 2020, kur u fejua me bashkëshortin e saj tani, Simon Guobadia.

Nga Housewives fillestare, nuk kemi dëgjuar shumë nga asnjëra që nga mbarimi i sezonit 15. Drew mungoi dukshëm në BravoCon 2023 pas performancës së saj për Ralph Pittman gjatë ribashkimit të Atlantës. Dhe Sanya … mirë, kthimi i saj do të na shokonte të gjithëve!

Ja për të shpresuar se do të ketë më shumë lajme për amvise në ditët në vijim!

Ju mund të transmetoni sezonet e mëparshme të The Real Housewives of Atlanta në Peacock.