Kenya Moore

Klea

Kenia Moore PEZULLOHET për shkak të hakmarrjes P*RN, Pjeshka e saj në rrezik!

Kenia Moore PEZULLOHET për shkak të hakmarrjes P*RN, Pjeshka e saj në rrezik!

Kenia Moore është pezulluar nga Amvisat e vërteta të Atlantës mes akuzave që përfshijnë pornografi hakmarrëse, duke hedhur dyshime mbi të ardhmen e saj me shfaqjen dhe duke rrezikuar statusin e saj si një anëtare kryesore e kastit.

Kenia Moore

Kenia Moore53 vjeç, është pezulluar për një kohë të pacaktuar nga Amvisat e vërteta të AtlantësFaqja Gjashtë ka mësuar ekskluzivisht.

Sipas raportimeve, Kenia ndezi polemika në spa-n e saj në Kenya Moore Hair të enjten e kaluar duke shfaqur postera të serialit të sapoardhur Brittany Eady gjoja përfshirja në seks oral. Burimet bënë me dije se kamerat e Bravo e kanë fiksuar ngjarjen gjatë kastit, ndonëse identiteti i personit të përfshirë në aktin e dyshuar mbetet i paqartë.

Kenia Moore dhe Brittany Eady

e Kenias pezullimi shënon një zhvillim të rëndësishëm në dramën në vazhdim që rrethon serialin televiziv realitet, me pasoja që mund të ndikojnë në episodet e ardhshme dhe dinamikën e aktorëve.

Ndërkohë, Brittany Eady thuhet se nuk ishte i pranishëm gjatë ekspozimit.

Kenia Moore dhe Brittany Eady

Një burim i brendshëm na theksoi se fotot eksplicite në fjalë ishin lehtësisht të aksesueshme në internet. Këtë e ka pohuar edhe insajderi Brittany dyshohet se kishte bërë kërcënime ndaj Keniaduke përdorur fjalën 'armë', përpara ngjarjes.

Megjithatë, një burim i prodhimit sqaroi, “Në asnjë moment nuk ishte Kenia është kërcënuar ndonjëherë me armë, as nuk ka pasur ndonjëherë ndonjë armë gjatë rrjedhës së prodhimit.'

Kenia Moore

Pas ngjarjes ka nisur një hetim.”

“Jam i tronditur dhe i dëshpëruar 🤯,” shkroi në Twitter ylli i “RHOA” Drew Sidora, i cili ishte i pranishëm në festë.

Erick Robinson, një fotograf në këtë ngjarje, u bëri jehonë ndjenjave të ngjashme në një postim të fshirë në Twitter, duke thënë: “Unë jam ende duke u përpjekur (të) rikuperoj veten. Nuk munda të bëja as një foto, goja ime ra në dysheme dhe jam i mahnitur pasi kjo ishte skena më vdekjeprurëse e filmuar ndonjëherë në ekskluzivitet.”

Kenia Moore

Pas skandalit që bëri bujë, Kenia adresoi situatën në Story-n e saj në Instagram, duke pohuar, “Mos besoni asnjë nga ato që dëgjoni dhe gjysmën e asaj që shihni. E vërteta del gjithmonë në dritë.”

“Jam i tronditur dhe i zhytur në dysheme 🤯,” shkroi në Twitter ylli i “RHOA”. Drew Sidorai cili ishte i pranishëm në festë.

Erick Robinson, një fotograf në këtë ngjarje, u bëri jehonë ndjenjave të ngjashme në një postim të fshirë në Twitter, duke thënë: “Unë jam ende duke u përpjekur (të) rikuperoj veten. Nuk munda të bëja as një foto, goja ime ra në dysheme dhe jam i mahnitur pasi kjo ishte skena më vdekjeprurëse e filmuar ndonjëherë në ekskluzivitet.”

Kenia Moore

Pas skandalit që bëri bujë, Kenia adresoi situatën në Story-n e saj në Instagram, duke pohuar, “Mos besoni asnjë nga ato që dëgjoni dhe gjysmën e asaj që shihni. E vërteta del gjithmonë në dritë.”

Më pas ajo postoi në Instagram: “Unë kurrë nuk do të merresha me porno hakmarrëse, nuk kam shpërndarë kurrë imazhe private apo pamje të askujt, as nuk kam kërkuar imazhe në pronësi të të tjerëve për t'i përdorur për të kërcënuar apo shantazhuar. Unë kam qenë gjithmonë i justifikuar. Nuk mund ta diskutoj këtë histori as me njerëz që përhapin lajme të rreme #sweet16.”

Drew Sidora

Brittany Eady u përgjigj në Instagram Story, duke thënë: “Nuk është kurrë një ndjenjë e mirë të jesh në shënjestër apo të mashtruar nga dikush që mendoja se do të më përqafonte në një rreth të ri, që nuk e kam takuar kurrë.”

“Për rekord,” vazhdoi ajo, “asnjëherë nuk kam pasur armë në posedim apo nuk kam kërcënuar askënd. Unë kurrë nuk kam qenë në burg, nuk kam qenë në një grindje, apo madje nuk kam pasur aq sa një biletë shpejtësie. Ky nuk është karakteri im. Më lëndon rrëfimi që po shfaqet. E gabuara është e gabuar.”

Kenia Moore

Në audion e rrjedhur nga ngjarja, Kenia dyshohet se u dëgjua duke thënë: “Ti një ho i paguar. Brittany bën shoqërim. Ka një IG që i ka vënë emailet e saj në shpërthim; ajo kërkon 1,400 dollarë për një takim. Ti jo vetëm një ho, je një kurvë e lirë. Ju në kopertinat e revistave jeni një thot. … Ju të gjitha ato gjëra, në rregull? Ju këtu në Snapchat. Yo Gotti tha: 'Snapchat me se p—y' dhe ti e bëre!”

Kenia Moorei cili ka qenë pjesëmarrës në “RHOA” që nga sezoni 5 në 2012, ende nuk ka komentuar mbi polemika.