Kenia Moore 'i zhgënjyer' Kandi Burruss po largohet nga RHOA

Klea

Kenia Moore ‘i zhgënjyer’ Kandi Burruss po largohet nga RHOA

Kenia Moore nuk është shumë i lumtur Kandi Burruss’ vendimi për t’u larguar Amvisat e vërteta të Atlantës pas 14 sezonesh.

Pas disa viteve të fundit antiklimatike të RHOA, prodhuesit kanë kërkuar lart e poshtë për valën e tyre të radhës të mbajtësve të pjeshkës për t’u rritur për serinë e dashur. U qarkulluan shumë thashetheme se kush do të kthehej dhe kush nuk do të kthehej. Megjithatë, Kandi filloi raundin e njoftimeve gjatë ndarjes së çmimeve Grammy të së dielës, duke shtuar se ajo do të ketë “disa projekte të mëdha të bukura që vijnë së shpejti” në vend të The Real Housewives.

Përsa i përket largimit të saj, nuk është vetëm Andy Cohen ai që është lënduar; Edhe ish-Miss USA po ndihet blu. “Isha shumë i zhgënjyer [hear Kandi is leaving]”, tha Kenia për New York Live. “Por ndihem i sigurt se Kandi mori vendimin e duhur sepse do të jetë e lumtur duke u fokusuar në gjëra të tjera. Ajo është një mini-manjat i vogël dhe… Kandi do të jetë mirë.”

Kush mendon Kenia do të ishte i përshtatshëm për sezonin 16 të RHOA?

Edhe pse Kenia, Andi dhe Bravo do të donin që Kandi të kthehej në Real Housewives of Atlanta, shfaqja duhet të vazhdojë dhe ata do të kenë disa këpucë të mëdha për të mbushur.

Duke folur për casting, lajmet për një rregullim të mundshëm lë të kuptohet për një përzierje të fytyrave të reja dhe atyre që kthehen. Pra, me çfarë lloj grash do të dëshironte të punonte më shumë Kenia? “Vajzat që me të vërtetë do të donin të ishin autentike në kamera,” tha ajo. “[Nobody] i dëshpëruar, ose e dini, thjesht duke u përpjekur të jeni relevant pa asnjë arsye.”

“Kjo është ajo që mendoj se e prish shfaqjen, por kam besim se ata dëgjuan fansat. Unë mendoj se Bravo po dëgjon dhe mendoj se ata do të marrin vendimin e duhur.”

Ende nuk ka një njoftim zyrtar nga Bravo në lidhje me kastin e rikthimit. Megjithatë, Kenia tha se beson se ata “do të bëjnë një njoftim shumë shpejt”. Shpresojmë se deklarata do të konfirmojë thashethemet më të fundit që sugjerojnë se Kenia do të rikthehet për Sezonin 16 së bashku me një nga armiqtë e saj më të mëdhenj, Porsha Williams.

Ndërkohë, ju mund të transmetoni sezonet e mëparshme të The Real Housewives of Atlanta në Peacock.