Kenia Moore hedh hijen e tradhëtarëve të parkut të Phaedra

Klea

Kenia Moore hedh hijen e tradhëtarëve të parkut të Phaedra

Kenia Moore hodhi disa hije argëtuese në Parqet Fedra pasi e panë atë duke e vrarë atë gjatë sezonit 2 të Tradhtarët.

Phaedra, e cila u largua nga The Real Housewives of Atlanta pas sezonit 9, është padyshim ylli kryesor i sezonit të dytë të The Traitors. Në episodin e së enjtes së kaluar, ajo u përball me legjendën e Big Brother, Dan Gheesling, duke e çuar në fund të dëbimit. Disa shikues nuk janë të befasuar se sa lojë e mirë po luan Phae Phae, megjithatë, bazuar në skandalet e saj të shumta gjatë kohës së saj si shtëpiake, dhe as Kenia nuk është.

Kenia dëshiron që Phaedra të mbështetet në mënyrat e saj “zuzare”.

Gjatë një bisede me Cynthia Bailey dhe Tamra Judge në podkastin e saj, Two Ts In A Pod, Kenia tha se do ta kishte cilësuar Phaedrën si një tradhtar nga tryeza e parë. “Ajo do të ishte e para që do të kisha thënë,” tha Kenia me shaka. “Ti e di se unë e di se kush është ajo. Unë do t’ju kisha thënë që në fillim, ‘është padyshim Phaedra’.”

Edhe pse bashkë-ylli i Phaedra-s në RHOA, Shereé Whitfield, është gjithashtu pjesë e kastit të Sezonit 2, ajo nuk e ka hedhur emrin e Phaedra-s si një tradhtar i mundshëm. Megjithatë, nëse Kenia do të luante, ajo do t’i kishte sytë te avokati dhe nëna e dy fëmijëve bazuar në grindjet e tyre të mëparshme. “Kështu ajo e ka jetuar jetën e saj [as a Traitor]”, tha Kenia.

Ish-Miss SHBA vazhdoi, duke thënë se Phaedra ka bërë “një punë të mrekullueshme” si tradhtare. Sidoqoftë, dëshira e saj e vetme është që ajo “të mbështetet gjithmonë te zuzari që është në të vërtetë”.

Oof. Ne e kapëm atë hije. Por tani që ideja ka dalë atje, Kenia në sezonin 3 të The Traitors do të ishte goxha ikonë. Dhe meqenëse po flasim për shpresat dhe dëshirat tona, hidheni aty edhe Cynthia-n me të dashurin e saj. Sidoqoftë, sigurohuni që të lini Todd Bridges nga kjo! Nuk mund të kemi një përsëritje të Celebrity Big Brother.

Tradhtarët vazhdojnë të enjten, me episode të reja që transmetohen në Peacock në orën 9/8c.