Kim Zolciak

Klea

Kenia Moore flet për varësinë serioze të Kim Zolciak që shkatërroi martesën e saj

Kenia Moore flet për varësinë serioze të Kim Zolciak që shkatërroi martesën e saj

Kenia Moore nuk u përmbajt kur iu kërkua të thoshte “të vërtetën brutale” në lidhje me ish-in e saj Amvise të vërteta të Atlantës bashkë-yll, Kim Zolciak.

Kenia Moore

Kenia ndau mendimet e saj për shumë yje të Bravo gjatë një paraqitje të së dielës Shikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejtndërsa ishte e angazhuar në një lojë të quajtur “Thuaj çfarë do të thotë, vajzë!”

WWHL mikpritës, Andy Cohenpyeti Kenia për të rënduar Kime cila thuhet se është në telashe të thella financiare mes divorcit të saj përsëri, përsëri nga burri, Kroy Biermann.

Kim Zolciak

Kenia tha troç – “Shko në rehabilitim … shko në rehabilitim.”

Kenia nuk i ka grirë fjalët në të kaluarën kur peshonte për ish-bashkëjetuesin e saj, i cili u largua nga roli i saj me kohë të plotë RHOA pas sezonit 5. Kenia i akuzuar Kim të mbulimit të historisë së vërtetë pasi ajo u shpërtheu Kroy gjatë paraqitjes së saj në skenë në sezonin që po transmetohet aktualisht.

Kenia Moore

Kenia postoi një klip të Kim duke u thënë fansave se ajo dhe ish-lojtari i NFL po bënin shkëlqyeshëm, duke postuar në Twitter më 10 korrik – “Një gjë Kim do të bëjë është të shtrihet përmes dhëmbëve të saj plastikë.”

Kim hije e hedhur e Kenias gjatë rikthimit të saj të shkurtër, pas Sheree Whitfield solli emrin e shokut të saj të hedhur.

“Ajo kurvë është ende gjallë?” Kim pyeti, gjatë episodit të 9 korrikut.

Kim Zolciak

Kenia e quajti komentin e alumit “Mos u vono” si “vërtet i keq” pas transmetimit të episodit.

“Unë nuk jam një fanse e @Kimzolciak, por nuk e kam shkelmuar kurrë kur ajo ishte … më vjen keq që është poshtë.” Kenia postoi në Twitter, në fillim të këtij muaji. “Mësimi i divorcit të saj, sekuestrimi, riposedimi, akuzat për lojërat e fatit, pretendimet e nënës së papërshtatshme dhe shfaqja e anuluar. Tani duke i lutur @BravoTV dhe producentët që të kthehen në #RHOA.”

Kim Zolciak

Kroy Biermann, 37, ishte i pari që bëri kërkesë për divorc, më 5 maj. Kim45 vjeçe, paraqiti dosjen e saj më 8 maj. Kërkesat e çiftit për divorc nisën një varg akuzash nga të dyja palët, me Kim duke thirrur Kroy për përdorim të supozuar të drogës dhe Kroy duke akuzuar Kim të paturit e një varësie nga bixhozi.

Kim Zolciak

Çifti më vonë u tërhoq nga ndarja e tyre, duke dorëzuar dokumentet më 7 korrik për të anuluar divorcin e tyre.

Kim Zolciak dhe ish-mbrojtësi i linjës së Atlanta Falcons kanë katër fëmijë së bashku, Kroy Jr., 11, dhe Kash, 10, dhe binjakët 9-vjeçarë Kaia dhe Kane. Kroy miratuar e Kim-it vajzat e rritura, Brielle, 26, dhe Ariana, 21, pasi u martuan, në 2011.

Kim Zolciak

Kim pohoi se çifti kishte planifikuar të përballonte të gjitha uljet dhe ngritjet, në tetor 2017.

“[Divorce is] nuk është një opsion në shtëpinë time,” tha ajo për Fox News, në atë kohë. “Unë kurrë nuk do të lejoja që një shfaqje të ndikonte në martesën time në asnjë mënyrë. Martesa ime është padyshim e para.”

Kim Zolciak

Ndërkohë, një burim na tha se e Kim-it Paraqitja në skenë ishte një marrëveshje e vetme.

“Ajo nuk ka plane të kthehet me kohë të plotë,” tha lajmëtari. “Është një episod. Ata i kthyen OG-të për një episod.”

Cicëroj I Instagram I YouTube Ι Facebook Ι Na dërgoni këshilla