Kenya Moore

Klea

Kenia Moore DRAGS ‘RHOA’ Newbie Courtney Rhodes, pretendon se ajo është e pastrehë dhe JO materiale ‘shtëpiake’!

Kenia Moore DRAGS ‘RHOA’ Newbie Courtney Rhodes, pretendon se ajo është e pastrehë dhe JO materiale ‘shtëpiake’!

Kenia Moore pretendimet Amvise të vërteta të Atlantës i sapoardhur, Courtney Rhodesnuk është material i ‘Shtëpiake’ dhe lë të kuptohet se ajo mund të jetë e pastrehë.

Kenia Moore

Courtney Rhodes është prezantuar në emision si një kushëri i Drew Sidora-s së shpejti ish-burri, Ralph Pittman. Kenia nuk ka qenë veçanërisht i impresionuar me kontributet e Rhodes.

“Nuk e meriton të jesh shtëpiake. Ju nuk keni as një shtëpi ku të jetoni. Burri juaj ju divorcoi dhe ju la pa asgjë, ju jeni duke fjetur fjalë për fjalë në divanin e dikujt. Ju nuk flisni për asgjë që është e rëndësishme, ” Kenia tha të Courtney.

Courtney Rhodes

Kështu pohoi më tej ish-Miss SHBA Courtney parakaloi ish-i i saj, i cili luante bashkë Kenia në thrillerin erotik “Trois”, vetëm për qendër të vëmendjes së kamerës.

“Ju e nxirrni Bricen nga të vdekurit që të vini dhe të luani sikur keni ndonjë lidhje,” tha ajo.

Courtney Rhodes

Ajo pasqyroi kritikat e fansave për sezonin në vazhdim të shfaqjes. “Si të mos mërzitem? Më duhet të punoj me njerëz si Courtney,” ajo pyeti. “Kjo është ajo me të cilën duhet të punoj? Ku është kamera e fshehtë? Sepse kjo nuk është Real Housewives of Atlanta.”

Kenia Moore

Në të njëjtën intervistë, Kenia të prekura Marlo Hampton duke marrë trajtim preferencial nga RHOA prodhuesit, dhe duhet të hapet për dënimet e saj për krime.

“Mendoj se Marlo është shembulli thelbësor se pse nuk e bëni një mikeshë të shfaqjes shtëpiake,” tha. Kenia. “Dëshpërimi nga ajo bie sepse ajo ka nevojë për atë pjeshkë. Unë mendoj se fuqia është kur ju nuk keni nevojë për të.”

Kenia Moore

Kenia dhe Marlo kanë një histori armiqësie mes tyre. Kenia mori të shtëna në Marlo për të qenë e fshehtë në lidhje me historinë e saj kriminale, një çështje që anëtarët e tjerë të kastit e kanë ngritur gjithashtu Marlo ne te shkuaren.

“Ne mund t’ju falim, por duhet të dimë pse duhet t’ju falim.” Kenia vazhdoi. “Pse nuk po flisni për këtë? Pse po vini këtu duke shfaqur të njëjtën sjellje që ju futi në burg dhe dëshironi që njerëzit të mendojnë ndryshe për ju,” Kenia shtuar. “Asnjë pendim, pa faj, pa mirësi.”

Marlo Hampton

Ajo pyeti veten pse Marlo nuk i kishte sqaruar çështjet e saj ligjore. “Nuk ka kuptim,” Kenia tha. “Matematika nuk është matematikë.”

Karlos u pyet nëse Kenia besonte se prodhimi ishte mbrojtës Marlotek e cila Kenia u përgjigj në mënyrë pozitive. “Unë kurrë nuk kam qenë i mbrojtur dhe kjo më bën të zemërohem si amvise.” Kenia pohoi.

Marlo Hampton

Në një episod të kaluar të “Reality With The King”, Nene Leaks i besuar Karlos se ajo besonte OG amvise Kim Zolciak i ishte dhënë trajtim preferencial.

“Unë kam qenë gjithmonë ai për të cilin vinin të gjithë, prodhimi ishte sikur ne nuk bënim gaf dhe unë mora të gjithë tymin, dhe nuk pata asnjë mbrojtje, dhe ju jeni ulur këtu duke bërë dikë që sezoni i parë gënjeu për gjithçka, duke përfshirë në fytyrë të gjithëve për duke përdorur fjalën f,” Kenia vazhdoi, duke iu referuar një polemike të vitit 2012 ku Marlo u thirr për përdorimin e një fyerje homoseksuale.

Marlo Hampton

Kenia sugjeroi që shfaqja e skenave Marlo në një dritë të favorshme u përfshinë “në mënyrë të përshtatshme” në modifikimet përfundimtare të sezonit. “Skenat në grup, të gjitha llojet e skenave të miat janë prerë në mënyrë të përshtatshme, historitë e mia janë prerë në mënyrë të përshtatshme, por në një farë mënyre shfaqet një skenë engjëlli me kujdestari, dhe kjo e bën prerjen.” Kenia të përbashkëta.

“Gjysma e historisë sime të biznesit u ndërpre. Hapja ime e sallonit tim nuk është në sezon”, shtoi themeluesi i Kujdesi për flokët Kenya Moore. “Unë jam duke ndërtuar fjalë për fjalë një kompani shumë milionëshe para syve tuaj, dhe ata nuk po tregojnë hapat për ta bërë këtë.”

Marlo Hampton

Duke u rritur në kujdestari, e Marlo-s përpjekjet bamirëse janë shfaqur shpesh në shfaqje. Seriali ka portretizuar gjithashtu udhëtimin e saj për të pastruar të dhënat e saj, angazhimin e saj me një trajner të jetës dhe rolin e saj në rritjen e nipërve të saj. Këta të rinj i referohen me dashuri si “munty”, një përzierje e ‘mamasë’ dhe ‘tezes’.

“Favorizimi apo çfarëdo që dëshironi ta etiketoni, është një çështje. Unë kam qenë këtu për njëmbëdhjetë sezone, minus një, dhe ju kurrë nuk e keni bërë këtë për mua.” Kenia Moore këmbënguli.

Amvisat e vërteta të Atlantës transmetohet të dielave në mbrëmje, në orën 20:00 EDT, në Bravo.