Kenia Moore diskuton gratë e RHOA që shkojnë në grevë gjatë sezonit 5

Klea

Kenia Moore diskuton gratë e RHOA që shkojnë në grevë gjatë sezonit 5

Kenia Moore është gjithmonë ajo që derdh çajin, dhe gjatë intervistës së saj me Carlos King, ajo bëri pikërisht këtë.

Para se të hyjmë në mishin e kësaj historie, le të bëjmë një udhëtim të vogël në korsinë e kujtesës. Gjatë sezonit 5 të Amvise të vërteta të Atlantës, kishte më shumë se sa mjaft drama për të shkuar përreth. Nëse ju kujtohet, ky është sezoni kur Kenia dhe Porsha Williams iu bashkuan shfaqjes. Megjithatë, është edhe sezoni kur u largua Kim Zolciak (me barkun, parukën dhe gishtin e këmbës – e tha NeNe Leakes, jo ne).

Përpara se Kim të dilte nga grupi dhe të shtynte kameramanin gjatë rrugës, zonjat po përballeshin me të për sjelljen e saj të keqe. Ajo anashkaloi ngjarjet, u largua herët nga skenat dhe nuk shkoi në një udhëtim të vetëm të aktorit. Si funksionon kjo TF? Gjithsesi, për shkak se dukej sikur producentët po i jepnin Kim-it trajtim preferencial, Amvisat hynë në grevë! Dreqin, PO, zonja! Rrjedhimisht, ekipit të prodhimit iu desh të përpiqej për të gjetur ‘gratë të tjera për të filmuar. Pse? Sepse ata nuk mund të humbnin një javë prodhimi.

Pra, edhe pse sezoni 5 i RHOA na dha momente ikonike si “Gone with the wind fabulous” dhe “265 Days a year”, asnjë nga këto nuk do të kishte ndodhur nëse nuk do të ishin për NeNe, Cynthia Bailey, Kandi Burruss dhe Phaedra Parks që goditnin rrjetin.

Porsha ishte një shtesë (e shkëlqyer) e minutës së fundit

Sipas ish-Miss SHBA-së, Porsha u punësua në minutën e fundit për shkak të grevës së OG-ve dhe veterinerëve. “Kastingu u mbyll. Ata hodhën Porsha pasi Kim u largua sepse ata nuk e dinin se çfarë [would happen] me Kim. Dhe kështu Porsha ishte amvisa zëvendësuese, “i zbuloi ajo Carlos.

“Pa hije Porsha, [but] Unë thjesht po them se si ndodhi.”

“Kështu që kur ajo u largua, kjo hapi sërish kastinën… kështu ndodhi.”

Epo, dëgjo këtu, Porsha ishte amvisa më e mirë e mallkuar, domethënë, por pothuajse kurrë nuk kam parë ndonjëherë. Pavarësisht se sezoni i saj i parë ishte një snoozefest i madh, veterinerja RHOA e shfaqi atë në sezonet e saj të ardhshme. Dhe duke luajtur me vajzat e Atlantës e bëri atë të ishte transmetuesja e përsosur në Udhëtimin e Vajzave Ultimate të Real Housewives.

Hajde, Porsha – Atlanta ka nevojë (dhe dëshiron) që të ktheheni.

Real Housewives of Atlanta vazhdon të dielave në 8/7c në Bravo.