Kandi Burruss

Klea

Kenia Moore dhe Kandi Burruss u pushuan nga puna pas SEZONIT MË TË KEQE në historinë e ‘RHOA’, I gjithë aktori në rrezik

Kenia Moore dhe Kandi Burruss u pushuan nga puna pas SEZONIT MË TË KEQE në historinë e ‘RHOA’, I gjithë aktori në rrezik

Amvise të vërteta të Atlantës po përballet me një ndryshim të mundshëm të kastit, por ende nuk janë marrë vendime.

Radar Online pretendon se ekskluziviteti i Atlanta mund të drejtohej për një rindezje, por media konfirmoi se “asnjë vendim” nuk ishte marrë për kastin e sezonit 16.

Kenia Moore

Prodhuesit thuhet se e dinë se rënia e mbështetjes së fansave tregon një formulë të re, por kjo nuk do të thotë se veterani Amvise të vërteta të Atlantës yjet, Kenia Moore dhe Kandi Burruss, do të zbresë në bllokun e prerjes së Bravos.

Kandi Burruss

Burimet i thanë mediumit se një rindezje “mund të jetë” një mundësi, pasi rrjeti “gjithmonë është në kërkim” për fytyra të reja për të tronditur gjërat në ekskluzivitetin e Atlantas. Bravo pritet të presë sezonin dhe transmetimin e ribashkimit përpara se të marrë ndonjë vendim për kast.

Marlo Hampton

Amvise të vërteta të Atlantës shikuesit filluan të nervozohen pasi raportet pretenduan se seriali po planifikonte të shkonte në të njëjtin drejtim si ekskluziviteti i New York City – i cili së fundmi u kthye me një kastë krejt të re. Ramona Singer, Luann de Lesseps dhe Sonja Morgan u zëvendësuan dhe fansat tashmë kanë tërhequr paralele mes zonjave të NYC dhe Kenia, Kandi, Marlo Hampton, Sheree Whitfield, Santa Richards-Ross dhe Drew Sidora.

Marlo Hampton

Rrjeti kishte “bërë thirrjen për të ritransmetuar të gjithë shfaqjen”. Media tha gjithashtu se Bravo nuk kishte plane për të rikthyer Porsha Guobadia ose Kim Zolciak. Faqja vuri në dukje se ekzistonte mundësia që “një ose dy” pjeshkë të qëndronin si “miq” të hedhura. Thashethemet supozohet se kanë nervozuar grupin aktual, pasi zonjat presin sezonin.

“Një lëkundje e madhe po vjen në”Amvisat e vërteta të Atlantës.’ Përpara se gratë të filmonin ribashkimin e tyre të fundit, atyre iu tha se duhet të prisnin një ndryshim të madh me ecurinë e ekskluzivitetit”, tha një burim për ET. “Ata lanë të kuptohet për një rindezje siç mori Nju Jorku, por gjithashtu mund të ecë përpara me vetëm disa nga yjet aktualë. Kastët janë të shqetësuar për të ardhmen e tyre dhe nuk e kanë idenë se ku planifikon të shkojë rrjeti. Edhe pse vlerësimet e tyre janë ende të forta, rrjeti po dëgjon fansat dhe dëshirën e tyre për një ndryshim.”

Porsha Williams

Në fillim të këtij muaji, Amvise të vërteta të Atlantës i ri, Courtney Rhodes, derdhi ca çaj potencialisht në kohën e duhur Kenia Moore. Dizajneri i bizhuterive akuzoi RHOA ylli i keqtrajtimit të stafit të prodhimit gjatë një konflikti të shpalosur të aktorëve.

“Ishte e qartë se Kenia ishte në rregull, sepse ajo që nuk patë ishte se ajo po shante prodhimin.” Courtney i dyshuar i e Kenias reagimi. “Mënyra se si ajo flet me produksionin, më bën të ndihem i pakëndshëm. Në udhëtimin në Alabama, ndriçimi nuk ishte mjaftueshëm i ndritshëm për të, dhe ajo thjesht e përplasi këtë zonjë të re në prodhim. Unë thjesht isha i mërzitur.”

Kenia Moore

Courtney i shpërthyer e Kenias sjellja si “e papërshtatshme”.

“Kjo ishte kaq e papërshtatshme, dhe kjo nuk është e drejtë,” Courtney vazhdoi. “Nuk më pëlqen kjo. Kjo nuk është e lezetshme. Ju nuk jeni mbi askënd. Nuk po i kushtoja vëmendje reagimit të të gjithëve. Por për mua personalisht kam qenë se miqtë e mi nuk e bëjnë këtë. Ju nuk i trajtoni njerëzit kështu. Njerëzit kanë të drejta. Ngacmimi nuk është i lezetshëm. Si, hajde, ndalo. Nuk është në rregull.”