Kenia Moore del zyrtarisht nga RHOA pas pezullimit

Klea

Kenia Moore del zyrtarisht nga RHOA pas pezullimit

Ne kemi një krizë RHOA në duart tona: Kenia Moore ka njoftuar largimin e saj nga The Real Housewives of Atlanta përpara premierës së sezonit 16. Lajmi vjen pasi ajo i kaloi javët e fundit e pezulluar nga xhirimet pas një grindjeje të diskutueshme me të renë Brittany Eady. Media të shumta kanë konfirmuar lajmin dhe të gjithë po pyesim veten: çfarë do të ndodhë me sezonin 16?

Kenia po rrotullohet drejt perëndimit të diellit pas daljes nga RHOA

Pas disa sezoneve të pakta, të gjithë sytë ishin te The Real Housewives of Atlanta për rindezjen e tyre të shumëpritur të butë. Gjërat filluan të bëhen të diskutueshme kur u shfaqën pretendimet se Kenia shfaqi përmbajtje seksualisht eksplicite të Brittany në hapjen e Kenya Moore Hair Spa.

Marifeti i supozuar e la punën e Kenias në harresë, dhe sipas Entertainment Tonight, një burim tha se Kenia ndihej e mërzitur me mënyrën se si Bravo e trajtoi situatën. Kështu, ajo vendosi të largohej nga shfaqja në mes të sezonit 16.

“Kenia nuk do të kthehet në RHOA këtë sezon. Ajo vendosi se ishte më mirë që ajo të largohej pasi u ndje se si u trajtua incidenti dhe si u trajtua ajo”, pohoi burimi.

Kur kjo dramë filloi të shpalosej, Kenia u tha fansave të saj se “nuk do të shkonte askund”. Është e qartë se kjo ka ndryshuar dhe ajo shkoi në llogarinë e saj X, e njohur më parë si Twitter, për të adresuar lajmin e daljes së saj.

“#TEAMTWIRLFOREVER,” shkroi Kenia. “Ju jeni tifozët më të mirë që dikush mund të kërkojë ndonjëherë. dhe ju dua shumë të gjithëve. Gjithmone dhe pergjithmone.”

Ndërkohë, nuk është as e qartë nëse kjo histori do të arrijë në prerjen përfundimtare të sezonit 16. Është ende herët në prodhim dhe ata janë përballur me një sërë pengesash të tjera, si fakti që Porsha Williams nuk mund të filmojë brenda saj. shtëpi bashkëshortore. Ndoshta ky problem me Kenian do t’i japë Bravo një shans për të rivendosur dhe ristrategjizuar, sepse për momentin, sezoni 16 po duket si një rrëmujë.