Kenya Moore

Klea

Kenia Moore akuzohet se është i keq dhe i vrazhdë ndaj stafit të prodhimit të ‘RHOA’

Kenia Moore akuzohet se është i keq dhe i vrazhdë ndaj stafit të prodhimit të ‘RHOA’

Amvise të vërteta të Atlantës yllCourtney Rhodesi derdhi ca çaj nga brenda shokut të saj, Kenia Mooregjatë një paraqitjeje më 4 gusht në podkastin “Behind the Velvet Rope” të David Yontef.

Kenia Moore

Bravo “miku” i kastit pohoi – “Kenia është shumë më delirante nga sa e kuptojnë njerëzit, dhe kur ajo dëshiron të bëjë diçka dhe të ketë një histori në një tregim, ajo thjesht do të vrapojë me të.”

Kenia Moore

Dizajnerja e bizhuterive vazhdoi të fshinte papastërtitë mbi yllin e saj, duke akuzuar veteranin e RHOA për keqtrajtim të stafit të prodhimit në mes të një konflikti të shpalosur të aktorëve.

“Ishte e qartë se Kenia ishte në rregull, sepse ajo që nuk patë ishte se ajo po shante prodhimin.” Courtney i dyshuar i e Kenias reagimi. “Mënyra se si ajo flet me produksionin, më bën të ndihem i pakëndshëm. Në udhëtimin në Alabama, ndriçimi nuk ishte mjaftueshëm i ndritshëm për të, dhe ajo thjesht e përplasi këtë zonjë të re në prodhim. Unë thjesht isha i mërzitur.”

Kenia Moore

Courtney i shpërthyer e Kenias sjellja si “e papërshtatshme”.

“Kjo ishte kaq e papërshtatshme, dhe kjo nuk është e drejtë,” Courtney vazhdoi. “Nuk më pëlqen kjo. Kjo nuk është e lezetshme. Ju nuk jeni mbi askënd. Nuk po i kushtoja vëmendje reagimit të të gjithëve. Por për mua personalisht kam qenë se miqtë e mi nuk e bëjnë këtë. Ju nuk i trajtoni njerëzit kështu. Njerëzit kanë të drejta. Ngacmimi nuk është i lezetshëm. Si, hajde, ndalo. Nuk është në rregull.”

Kenia Moore

Kenia u bë tituj në fillim të këtij muaji pasi asaj iu kërkua të thoshte “të vërtetën brutale” në lidhje me të parën e saj Amvise të vërteta të Atlantës bashkë-yll, Kim Zolciak.

Andy Cohen pyeti Kenia për të rënduar Kim gjatë paraqitjes së saj të fundit në “Shiko çfarë ndodh drejtpërdrejt” ndërsa ajo luante një lojë të quajtur “Thuaj çfarë do të thotë, vajzë!”

Kenia Moore

Kenia tha troç – “Shko në rehabilitim … shko në rehabilitim.”

Kenia i akuzuar Kim fshehja e së vërtetës pasi ajo u vërsul mbi burrin e saj, Kroy Biermann, gjatë paraqitjes së saj të fundit në skenë.

Kenia postoi një klip të Kim duke u thënë fansave se ajo dhe ish-lojtari i NFL-së “po bënin mirë”, duke postuar në Twitter më 10 korrik – “Një gjë Kim do të bëjë është të shtrihet përmes dhëmbëve të saj plastikë.”

Kenia Moore

Tifozët e dinë këtë Kim dhe Kroy kohët e fundit anuluan divorcin e tyre pasi u hodhën akuza të ashpra gjatë ndarjes së tyre dy mujore.

Keniai cili aktualisht është i përfshirë në një divorc të diskutueshëm nga burri i larguar, Marc Daly, kohët e fundit e përshkroi restorantin e NYC si një baba “FaceTime”. Ylli i Bravo përplasi ish-in e saj pasi ai kërkoi që ajo të përbuzej.

Kenia Moore

Muajin e kaluar, Dali i kërkoi gjykatës të gjente yllin e realitetit në përbuzje ndaj vajzës së tyre, Brooklyn, 4 vjeç, ishte i pranishëm për një debat në reality show Bravo. Këtë pohoi edhe ai Kenia kishte shkelur një urdhër gjykate duke lejuar Brooklyn për të filmuar një reklamë për Pizza Home Run Inn pa u konsultuar me të.

Kenia Moore

Kenia hodhi poshtë kërkesën për përbuzje, duke mohuar se ajo kishte shkelur ndonjë urdhër gjykate. Këtë e pohoi ylli i RHOA Dali u njoftua për reklamën e picave.

e Kenias lëvizje e lexuar, pjesërisht – “Babai e ka parë fëmijën e tij vetëm dy herë në dy vjet”, thuhej në lëvizje. “Në të dyja rastet, nëna, me shpenzimet e saj, e çoi fëmijën për të parë babanë.”

Kenia Moore

Gjyqi i divorcit të ish-çiftit është planifikuar të fillojë në fund të këtij muaji.