Këngëtarja Ramona 'Nuk ishte e ftuar' në RHUGT: Premiera e RHONY Legacy, por gjithsesi u shfaq

Klea

Këngëtarja Ramona ‘Nuk ishte e ftuar’ në RHUGT: Premiera e RHONY Legacy, por gjithsesi u shfaq

Ramona Singer kërcen me ritmin e daulles së saj dhe kështu është. Gjëja më Ramona ka ndodhur ndonjëherë në Udhëtimi i vërtetë i vajzave shtëpiake të vërtetë shtëpiake: Trashëgimia RHONY festë premierë.

Ndërsa anëtarët e kastit të OG të The Real Housewives of New York festuan ribashkimin për RHONY Legacy, disa njerëz pyesnin veten se si Ramona shënoi një ftesë. Ajo u pushua papritmas nga BravoCon pasi ishte përsëri e pandjeshme ndaj racës, kështu që pse do të donte Bravo që ajo të njolloste rastin e tyre të veçantë? Paralajmërim spoiler, ata nuk e bënë dhe Page Six ka lugën.

Askush nuk i vë në një qoshe Pushkat Qyqe Për Kakao

Imagjinoni, sezonin 13 të Real Housewives të Nju Jorkut. Ramona përdor fjalën N me një producent të zi. RHONY zhduket në mënyrë magjike dhe ne nuk kemi ribashkim, asnjë mbyllje. Pastaj, si një hajdut natën në shtëpinë e Dorit Kemsley, na vodhën OG RHONY. Fatmirësisht Bravo i erdhi keq për fansat dhe u përpoq të shuante britmat tona të zhgënjimit duke na dhënë Real Housewives Ultimate Girls Trip: RHONY Legacy.

Ata u kthyen në ishullin e frikshëm. Kelly Killoren Bensimon doli vullnetare të kthehej në shkretëtirë me njerëz si Sonja Morgan dhe Luann de Lesseps. Nga të gjitha llogaritë, sezoni shkoi mirë derisa Ramona tregoi edhe një herë se nuk e kishte idenë se si të sillej me të tjerët.

Para BravoCon në tetor, Mona i shkroi një tekst të pandjeshëm racor një gazetari të Page Six. Ajo është pushuar nga puna e saj e nivelit të lartë në pasuri të paluajtshme. BravoCon i thotë lamtumirë Zojës së MicroAgressions. Njerëzit supozuan se ajo në thelb ishte bërë në Bravo – deri natën tjetër. Sigurisht, ajo do të paraqitet në një event në mbështetje të debutimit të shfaqjes edhe pse nuk ishte e ftuar. Si guxoni të mendoni ndryshe?

Nëse mendonit se zonjat dukeshin të habitura në fotot e shtypit, kjo është për shkak se ato ishin. Ramona nuk duhej të ishte aty, por rregullat nuk zbatohen nëse nuk zbatohen. Thuhet se Ramona do të vendosej në një distancë të sigurt larg në Florida, por nuk ishte kështu.

Rruga e Ramonës ose aspak

Ose planet e saj ndryshuan ose ajo u hoq nga një listë tjetër e të ftuarve, kështu që ajo vendosi të shkarkojë çdo mirësjellje dhe dekor të mbetur dhe të paraqitet në festimet e RHONY Legacy. Një person i brendshëm tha: “Ajo nuk ishte e ftuar, erdhi gjithsesi, nuk qëndroi gjatë.” Kur jeni gati 70 vjeç dhe jeni duke përplasur festa, mund të jetë koha për të rivlerësuar stilin tuaj të jetesës.

Një burim tjetër shtoi se Ramona “thirri një ditë më parë” për të thënë se do të ishte në qytet dhe mund të merrte pjesë. “Ajo nuk ishte aq shumë e ftuar sa vendosi të shfaqej,” vazhdoi insajderi. Me sa duket, ajo ishte aty vetëm për rreth dhjetë minuta – aq sa për t’u dukur budallaqe në tapetin e kuq dhe për t’i dhënë vetes iluzionin se ishte ende e rëndësishme.

RHUGT: Legacy po transmetohet aktualisht në Peacock.